نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

021-79134

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

ماشین لباسشویی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی
الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

ماشین لباسشویی الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس و ماشین لباسشویی الکترولوکس، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر الکترولوکس و تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات پس از فروش

استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات الکترولوکس، با استفاده از دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق تا توصیه‌های تخصصی تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux، صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس تمامی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس دارای ضمانت شش‌ماهه برای خدمات پس از تعمیر الکترولوکس می‌باشد.
این تضمین، ارائه خدمات مطلوب‌ و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس، و یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات الکترولوکس، تکنسین‌های مجرب برای شما اعزام می‌شود، تا ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux  شما ابتدا عیب‌یابی، و سپس نسبت به تعمیر دستگاه معیوب، اقدام شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

شعبات متعدد الکترولوکس سرویس

شعبات و نمایندگی‌های اصلی و رسمی ما در سراسر کشور آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
کافیست با شماره 02179134 در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکاران مجاز الکترولوکس سرویس و ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux بصورت 24 ساعته در شبانه‌روز از سراسر کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

تکنسین‌های حرفه‌ای در الکترولوکس سرویس

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس Electrolux از بهترین تکنسین‌های مجرب‌ و دوره‌دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر الکترولوکس استفاده می‌کند و با دستورالمعل‌های اصولی، نه‌تنها به صورت حرفه‌ای تعمیر می‌کنند، بلکه دانش تخصصی خود را نیز در دسترس قرار می‌دهند.

آیا به دنبال نزدیک‌ترین شعب نمایندگی تعمیر الکترولوکس و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02179134 تماس حاصل کنید.
<< لیست نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران و حومه >>

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر قهوه‌ساز الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر یخچال الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماکروفر  الکترولوکس ELECTROLUX

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو … نمایندگی تعمیر الکترولوکس مفتخر است شرح حال برند خود را برای شما ارائه دهد. پس تا ادامه مطالب مربوط به تعمیرات الکترولوکس با ما همراه باشید.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر ماشین لباسشویی برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران Electrolux ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux اکنون مشغول به فعالیت می باشند. همچنین بایستی بدانید که برای رفع ایرادات لوازم تان به راحتی می توانید به نمایندگی تعمیرات الکترولوکس اعتماد کنید. علت این اعتماد به تعمیر الکترولوکس را در ادامه شرح داده ایم. همچنین تکنسین های تعمیر الکترولوکس برای تعمیرات ماشین  ما با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران و سراسر کشور تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای مجموعه ی تعمیر الکترولوکس قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی الکترولوکس می باشد. بنابراین اگر برای تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر 02179134 نیاز دارید، نمایندگی تعمیر الکترولوکس بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

معرفی قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux

قطعات ماشین لباسشویی الکترولوکس شامل شیر برقی ماشین لباسشویی الکترولوکس ، هیدرواستات ماشین لباسشویی الکترولوکس ، موتورماشین لباسشویی الکترولوکس ، پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الکترولوکس ، برد اصلی ماشین لباسشویی الکترولوکس ، برد اینوتر ماشین لباسشویی الکترولوکس ، برد دیزپلی ماشین لباسشویی الکترولوکس ، کمک ماشین لباسشویی الکترولوکس ، شفت بلبرینگ و کاسه نمد ماشین لباسشویی الکترولوکس می باشد. این قطعات از بهترین جنس هاست تا شما با خیال راحت به نمایندگان تعمیرات الکترولوکس اعتماد کنید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux

✔ روشن نشدن ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

اگر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما روشن نمی شود،  ابتدا مطمئن شوید که اتصالات برق هیچ مشکلی ندارد، سپس بررسی کنید که قفل کودک روشن نباشد چون در صورت روشن بودن قفل کودک  ماشین لباسشویی روشن نخواهد شد، در صورتی که هیچ یک از این موارد مشکلی نداشت، دستگاه مشکل فنی دارد، شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیر الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند. لازم به ذکر است که نمایندگان ما در تعمیرات الکترولوکس آموزش دیده اند و جای نگرانی نیست.

✔ صدا و لرزش در ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

اگر لباسشویی الکترولوکس شما در حین شستشوی لباس، سروصدا و لرزش زیادی ایجاد می کند، علت آن می تواند کم و یا زیاد بودن مقدار البسه باشد، اگر این مورد نیست ممکن است وجود آسیب در بلبرینگ و کاسه نمد، شفت یا فولی، کمک فنرهای ماشین لباسشویی، ساییدگی پایه های دستگاه، تراز نبودن دستگاه و شل شدن پیچ های بدنه لباسشویی باشد . این مشکل را می توانید به پرسنل نمایندگی تعمیر الکترولوکس بسپارید تا در اسرع وقت حل شود.

✔ بازنشدن درب ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

اگر درب ماشین لباسشویی باز نمی شود، ممکن است به دلیل شکستن دستگیره و یا از کار افتادن میکروسوئیچ باشد . ممکن است آب بطور کامل در ماشین لباسشویی تخلیه نشده باشد، تا زمانی که آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس باشد، درب آن باز نخواهد شد، برای باز کزدن درب ماشین لباسشویی در مواقع اضطرای، فیلتر پایین دستگاه را باز کنید تا آب ماشین تخلیه شود. تعمیر الکترولوکس در این مواقع می توانند به شما کمک کنند.

✔ نشتی آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی الکترولوکس

اگر آب از ماشین لباسشویی خارج می شود ممکن است اتصال شیلنگ خروجی مشکل داشته باشد، ممکن است واشر شیلنگ ورودی آسیب دیده باشد، ممکن است خرطومی و اتصالات جاپودری به دیگ و دیگ به پمپ دچار پوسیدگی شده باشند، میشوند که این امر باعث نشتی آب از ماشین لباسشویی میشود . ممکن است کاسه نمد دیگ آسب دیده باشد، برای رفع این مشکل با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیرات الکترولوکس در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ آبگیری نکردن ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

اگر ماشین لباسشویی شما عمل آبگیری را انجام نمی دهد و از باز بودن شیر ورودی آب اطمینان دارید، ممکن است شیر برقی لباسشویی دچار آسیب شده شده باشد و این امکان نیز وجود دارد که برد دستگاه آسیب دیده باشد. پرنسل تعمیر الکترولوکس می توانند به شما در تشخیص عیب و یا تعویض این قطعه کمک کنند. 

✔ عدم تخلیه آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی الکترولوکس

اگر ماشین لباسشویی شما عمل تخلیه آب را انجام نمی دهد، ابتدا خروجی را بررسی کنید که گرفتگی نداشته باشد، سپس فیلتر زیر ماشین لباسشویی را باز کنید و تمیز کنید. برای تست می توانید یک لیتر آب داخل دیگ بریزید تا از فیلتر پایین خارج شود.

لازم به ذکر است که به دلیل گارانتی محصولات نمایندگی تعمیر الکترولوکس، شما می توانید در مواقع لزوم با ما تماس بگیرید.

✔ کپک زدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

برای اینکه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی جرم نگیرد، بعد از هربار استفاده از دستگاه، درب لباسشویی را باز بگذارید و لاستیک دور درب را خشک کنید. تعمیر لباسشویی در تعمیرات الکترولوکس، جز ابزاری هست که برای ما تخصص محسوب می شود. زیرا پرنسل ما آموزش دیده اند. 

✔ وجود مشکل در تایمر ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

اگر تایمر ماشین لباسشویی با مشکل مواجه شود، فرایند شستشو انجام نخواهد شد. چون تایمر همانند مغز که در بدن انسان فرامین را صادر می کند، در لباسشویی وظیفه صدور فرامین را بر عهده دارد. تایمر صدور فرامینی از قبیل آبگیری، تنظیم دمای آب و همچنین چرخش دستگاه با دور تند و کند را صادر می کند. در اکثر مواقع تایمر قابل تعمیر می باشد، درصورت نیاز به تعویض تایمر، حتما از قطعه اصلی الکترولوکس استفاده کنید. شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ بسته نشدن درب ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

اگر درب ماشین لباسشویی بسته نمی شود، ممکن است به دلیل جم زیاد البسه و یا خراب بودن قفل درب باشد. نمایندگی تعمیرات الکترولوکس، در زمینه تعمیر و تعویض می توانند به شما خدمات دهی کنند.

✔ تمیز نشستن لباس در ماشین لباسشویی الکترولوکس

اگر لباسشویی شما البسه را مانند سابق تمیز نمی شوید، ممکن است بخاطر ایراد در المنت باشد، ممکن است تخلیه به موقع صورت نگرفته باشد، ممکن است به دلیل خوب نچرخیدن دیگ لباسشویی باشد. شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند. همچنین بخش تعمیر الکترولوکس برای حل خرابی ها آماده خدمات رسانی به شما هستند. 

✔ لباسشویی خود به خود آبگیری می کند در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

در صورتی که ماشین در حالت خاموشی است ولی آب وارد دیگ ماشین لباسشویی  شده ، شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ تعمیر برد ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

برد ماشین لباسشویی بدون شک یکی از قطعات اصلی دستگاه می باشد، که عمده دلیل خرابی آن مربوط به نوسانات برق ساختمان می باشد. این خرابی در بسیاری از موارد قابل تعمیر می باشد ولی گاهی نیز، نیاز به تعویض دارد. نمایندگی تعمیر الکترولوکس به شما توصیه می کند، برای مراقبت از این قطعه حساس، بهتر است شب ها از ماشین لباسشویی استفاده کنید، همچنین حتما از ترانس محافظ برق نیز استفاده کنید تا تاثیر نوسات برقی کمتر شود. شما می  توانید با سرچ کلمه تعمیرات الکترولوکس و یا شماره گیری 02179134 با نماینده های ما تماس بگیرید. 

✔ تعمیر شیر برقی ماشین لباسسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

شیربرقی معمولا به دلیل استفاده ناصحیح نیاز به تعمیر و تعویض پیدا می کند، معمولا به دلیل اجسامی که در پمپ تخلیه گیر می کند، این قطعه آسیب می بیند. نمایندگی تعمیر الکترولوکس برای مراقبت و افزایش طول عمر شیر برقی ماشین لباسشویی الکترولوکس، دستگاه را جرم گیری کنید. اگر مجبور به تعویض این قطعه شدید حتما از قطعات اورجینال الکترولوکس استفاده کنید. شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

کد خطا های ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، ماشین های لباسشویی به گونه ای تولید می شوند که برخی ارورها به صورت خودکار روی صفحه نمایش دستگاه به نمایش درمی آید و برخی دیگر در دستگاه ذخیره می شود و توسط تکنسین حرفه ای عیب یابی می شود. در ذیل به ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس خواهیم پرداخت:

✔ ارور یا خطا E10 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E10 زمانی بر روی نمایشگر لباسشویی ظاهر می شود که آب وارد دستگاه نشود، ممکن است به علت بسته بودن شیر آّب، مسدود شدن فیلترها، خراب شدن شیر برقی، خراب شدن مدار برد الکتریکی آب وارد دستگاه نشود، برای برطرف کردن این ارور، اگر فیلتر، شیر برقی و مدار برد الکتریکی نیاز به تعمیر دارد، می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند. با تعمیرات الکترولوکس، دیگر نگران لباسشویی خود نباشید. 

✔ ارور یا خطا E11 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور  E11 زمانی ظاهر می‌شود که مدار الکتریکی خراب شده باشد و میزان آب در ماشین لباسشویی از حد مجاز بیشتر باشد.

برای رفع این ارور باید مدار برد الکتریکی تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض شود.

✔ ارور یا خطا E13 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E13  زمانی ظاهر می شود که شیر برقی و مدار برد الکتریکی در دستگاه خراب شده باشد و باوجود روشن بودن ماشین هیچ آبی در ماشین وارد نشده باشد . برای رفع این ارور باید شیر برقی و برد الکتریکی ماشین لباسشویی بررسی شود. نمایندگی تعمیرات الکترولوکس، می تواند برای بررسی مدار برد الکتریکی به شما کمک کند. 

✔ ارور یا خطا E21 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E21 زمانی ظاهر می شود که یکی از قطعات دستگاه مانند پمپ تخلیه، لوله تخلیه ، فیلتر های تخلیه، برد اصلی، میکروسوییچ فشار آسیب دیده باشد، برای برطرف کردن این ارور باید قطعاتی که ذکر شد را بررسی کنید. شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ ارور یا خطا E23 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E23 زمانی ظاهر می شود که پمپ تخلیه آسیب دیده باشد و یا در سیم‌ کشی ‌های ماشین لباسشویی ایراد وجود داشته باشد. برای رفع این ارور باید سیم‌ کشی و پمپ تخلیه ماشین لباسشویی در صورت نیاز این قطعات تعمیر و یا تعویض شود. تعمیر الکترولوکس به شما پیشنهاد می دهد که بعد از تعویض، بسیار مراقب آسیب بعدی باشید.

✔ ارور یا خطا E24 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

طبق بررسی های نمایندگی تعمیر الکترولوکس، ارور E24 زمانی ظاهر می شود که برد اصلی ماشین لباسشویی دچار آسیب شده باشد، برای رفع این مشکل باید برد اصلی تعمیر و یا تعویض شود. شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ ارور یا خطا E33 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E33 زمانی ظاهر می شود که میکروسوییچ فشار و یا المنت های حرارتی و یا سیم کشی برقی دچار آسیب شده باشد، برای رفع این ارور E33  نمایندگی تعمیر الکترولوکس، پیشنهاد می دهد میکروسوییچ فشار، المنت حرارتی و سیم‌ کشی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E35  ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور  E35زمانی ظاهر می شود که شیر برقی و یا میکروسوییچ فشار و یا برد الکتریکی دستگاه خراب شده باشد، و یا ممکن است در سیم کشی دستگاه مشکل ایجاد شده باشد، برای رفع این خطا باید مواردی که تیم تعمیرات الکترولوکس ذکر کرد، بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E36 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

 ارور E36 زمانی ظاهر می شود که میکروسوییچ فشار ضد جوش و برد اصلی دستگاه خراب شده باشد. برای برطرف کردن این ارور باید میکروسوییچ و برد الکتریکی بررسی شود. این بررسی ها تخصصی هست و شما به کمک تیم تعمیر الکترولوکس می توانید آن را حل کنید. 

✔ ارور یا خطا  E37 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ارور  E37 زمانی ظاهر می شود که در سنجش مدار سطح مشکل وجود داشته باشد، علت این مشکل به دلیل خراب شدن برد اصلی ماشین لباسشویی الکترولوکس ایجاد می‌ شود. تیم تعمیرات الکترولوکس برای رفع این ارور باید برد دستگاه تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

✔ ارور یا خطا E39 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E39 زمانی ظاهر می شود که میکروسوییچ فشار دچار آسیب شده باشد. برای رفع این ارور باید میکروسوییچ فشار بررسی و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شود. برای تعمیر و حتی تعویض، با تیم تعمیر الکترولوکس تماس بگیرید.

✔ ارور یا خطا E41 ماشین لباسشویی الکترولوک در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E41 زمانی ظاهر می شود که درب دستگاه باز است. این ایراد ممکن است به دلیل ایجاد مشکل در قفل ایمنی درب دستگاه، خراب شدن سیم‌ کشی ‌های دستگاه و همچنین خراب شدن برد ماشین لباسشویی باشد، برای رفع این خطا نمایندگان تعمیر الکترولوکس، می توانند شما را راهنمایی کنند.

✔ ارور یا خطا E42 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

طبق بررسی پرسنل تعمیر الکترولوکس، ارور E42  زمانی ظاهر می شود که ایرادی در دهانه درب لباسشویی وجود داشته باشد، برای رفع این ارور باید سیم کشی دستگاه، قطعات قفل درب و همچنین برد اصلی ماشین لباسشویی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E43 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E43 زمانی ظاهر می شود که قطعات مربوط به قفل درب، برد و سیم کشی دستگاه مشکل داشته باشد، برای رفع این خطا باید مواردی که ایراد دارند بررسی شوند. برای تشخیص این ایرادات با نمایندگی های تعمیر الکترولوکس تماس بگیرید.

✔ ارور یا خطا E44 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E44 زمانی ظاهر می شود قفل شدن درب لباسشویی ایراد دارد، برای رفع این ارور باید برد اصلی بررسی شود. از آنجایی که برد اصلی قطعه حساسی است، لازم است افراد متخصص را بکار گرفت. نمایندگان ما در تعمیر الکترولوکس، در هر جای تهران که باشید، به کمکتان خواهند آمد.

✔ ارور یا خطا E45 در ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E45 زمانی ظاهر می شود که قفل شدن ترایاک درب لباسشویی ایراد داشته باشد، برای رفع این مشکل باید برد اصلی دستگاه کنترل شود. همانطور که در خطای قبلی اشاره شد، می توانید با نمایندگان ما در تعمیر الکترولوکس تماس حاصب فرمایید. 

✔ ارور یا خطا E51 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E51   زمانی ظاهر می شود که در اتصال کوتاه ترایاک برق موتور دستگاه ایراد وجود داشته باشد. برای رفع این مشکل باید جریان برق در سیم کشی بررسی شود، اگر مشکل حل نشد باید برد اصلی بررسی شود ، اگر مشکل حل نشد باید برد اصلی بررسی شود. متخصصان برقکار ما در نمایندگی تعمیرات الکترولوکس، با شما همکاری می کنند. 

✔ ارور یا خطا E52 در ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E52 زمانی ایجاد می شود که در ژنراتور دستگاه سیگنال نباشد. برای رفع این مشکل باید سیم کشی، موتور و برد اصلی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E53 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ارور E53  زمانی ظاهر می شود که در سنجش مدار در ترایاک موتور دستگاه ایرادی وارد شده باشد. برای رفع این خطا باید برد اصلی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E54 ماشین لباسشویی الکترولوک در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ارور E54 زمانی ظاهر می شود که در اتصالات رله موتور دستگاه ایراد وجود داشته باشد. برای رفع این خطا باید موتور و سیم کشی و برد اصلی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E61 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ارور E61 زمانی ظاهر می شود که دمای آب مورد نیاز در هنگام شستشوی لباس ‌ها به‌ اندازه کافی گرم نباشد. این مشکل به دلایلی همچون خراب شدن المنت ‌های حرارتی، خراب شدن سنسور دمای NCT، خراب شدن موتور لباسشویی، ایراد در سیم‌ کشی‌ های لباسشویی ایجاد می شود، برای رفع این خطا باید سنسور دمای NCT، المنت حرارتی، موتور و سیم ‌کشی ‌های لباسشویی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا  E62 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E62 زمانی ظاهر می شود که دمای آب مورد نیاز در هنگام شستشوی لباس ‌ها بیش از حد گرم باشد، این امر ممکن است به دلیل خراب شدن سنسور NCT، المنت حرارتی، موتور اصلی ماشین لباسشویی و سیم ‌کشی‌ های دستگاه رخ داده باشد که برای رفع این ارور باید مواردی که ذکر شد توسط تیم تعمیرات الکترولوکس بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E66 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ارور E66  زمانی ظاهر می شود که اتصالی در المنت حرارتی دستگاه وجود داشته باشد، برای رفع خطا باید المنت حرارتی ماشین لباسشویی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E71 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E71 زمانی ظاهر می شود که سنسور دمای NCT دچار ایراد شده باشد. برای رفع این خطا باید سنسور دمای NCT بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E82 و E83 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E82 و E83 زمانی ظاهر می شود که ریست انتخابگر لباسشویی معیوب شده است، برای رفع این خطا باید برد اصلی تعمیر شود. برد اصلی قطعه حیاتی و مهمی است. پس نیاز به متخصص برای بررسی و تعمیر دارد. با متخصصان ما در تعمیر الکترولوکس تماس حاصل فرمایید.

✔ ارور یا خطا E93 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E93 زمانی ظاهر می شود که تنظیمات ماشین لباسشویی به‌ هم ‌ریخته باشد، برای رفع این ارور باید برد ماشین لباسشویی بررسی شود.

✔ ارور یا خطا E94 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ارور E94 زمانی ظاهر می شود که تنظیمات برنامه شستشو لباسشویی نادرست است. برای رفع این خطا باید تنظیمات دستگاه مجددا بررسی شود و در صورت نیاز برد اصلی دستگاه تعویض شود.

✔ ارور یا خطا E95 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور E95 زمانی ظاهر می شود که بین میکروپروسسور و EEPROM  خطایی رخ داده باشد. برای رفع این خطا باید برد اصلی تعمیر شود.

✔ ارور یا خطا E96 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ارور E96 زمانی ظاهر می شود که در تنظمیات لباسشویی ایرادی وجود داشته باشد. برای رفع این خطا باید برد اصلی و تنظیمات بررسی شوند.

✔ ارور یا خطا E97 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ارور E97 زمانی ظاهر می شود که در تنظیمات لباسشویی ایرادی وجود داشته باشد، برای رفع این خطا باید برد اصلی و تنظیمات بررسی شوند.

✔ ارور یا خطا EB1 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور EB1 زمانی ظاهر می شود که فرکانس برق مورد استفاده در دستگاه نامناسب باشد. برای رفع این ارور ابتدا باید سیم کشی ساختمان بررسی شود و اگر مشکل رفع نشد، برد اصلی دستگاه بررسی شود.

✔ ارور یا خطا EB2 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور EB2 نشان دهنده ولتاژ خیلی بالا می باشد که برای رفع آن باید برق ورودی بررسی شود و اگر خطا رفع نشد لازم است برد نیز بررسی شود.

✔ ارور یا خطا EB3 ماشین لباسشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی الکترولوکس

ارور EB3 نشان دهنده ولتاژ خیلی پایین می باشد که برای رفع آن باید برق ورودی بررسی شود و اگر خطا رفع نشد لازم است برد نیز بررسی شود.

شعب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

شعب نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.