نمایندگی رسمی تعمیرات جارو‌شارژی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

021-79134

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیرات جارو‌شارژی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات جارو‌شارژی الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیر الکترولوکس و جارو‌شارژی الکترولوکس، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر الکترولوکس و تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات پس از فروش

استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات الکترولوکس، با استفاده از دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق تا توصیه‌های تخصصی تعمیر و نگهداری جارو‌شارژی الکترولوکس Electrolux، صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس تمامی تعمیرات جارو‌شارژی الکترولوکس دارای ضمانت شش‌ماهه برای خدمات پس از تعمیر الکترولوکس می‌باشد.
این تضمین، ارائه خدمات مطلوب‌ و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس نمایندگی رسمی تعمیر الکترولوکس، و یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات الکترولوکس، تکنسین‌های مجرب برای شما اعزام می‌شود، تا جارو‌شارژی الکترولوکس Electrolux  شما ابتدا عیب‌یابی، و سپس نسبت به تعمیر دستگاه معیوب، اقدام شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

شعبات متعدد الکترولوکس سرویس

شعبات و نمایندگی‌های اصلی و رسمی ما در سراسر کشور آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
کافیست با شماره 02179134 در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکاران مجاز الکترولوکس سرویس و جارو‌شارژی الکترولوکس Electrolux بصورت 24 ساعته در شبانه‌روز از سراسر کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

تکنسین‌های حرفه‌ای در الکترولوکس سرویس

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس Electrolux از بهترین تکنسین‌های مجرب‌ و دوره‌دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر الکترولوکس استفاده می‌کند و با دستورالمعل‌های اصولی، نه‌تنها به صورت حرفه‌ای تعمیر می‌کنند، بلکه دانش تخصصی خود را نیز در دسترس قرار می‌دهند.

آیا به دنبال نزدیک‌ترین شعب نمایندگی تعمیر الکترولوکس و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02179134 تماس حاصل کنید.
<< لیست نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران و حومه >>

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر قهوه‌ساز الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر یخچال الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماکروفر  الکترولوکس ELECTROLUX

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو …

تعمیرگاه های مجاز در تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس ELECTROLUX   در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر جاروشارژی برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در تهران ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux اکنون مشغول به فعالیت می باشند. تعمیرات الکترولوکس با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیرات الکترولوکس قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای به تعمیر الکترولوکس پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی مجاز تعمیر جاروشارژی الکترولوکس می باشد. بنابراین اگر برای برند الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر 02179134 نیاز دارید، تعمیر الکترولوکس بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

مشکلات رایج جاروشارژی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر جاروشارژی الکترولوکس

✔ کاهش مکش جاروشارژی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر جاروشارژی الکترولوکس

اگر کاهش مکش جاروشارژی الکترولوکس شما نسبت به سابق کم شده، ممکن است به دلیل پر بودن مخزن دستگاه باشد، که می توانید با خالی کردن آن این مشکل را رفع کنید. ممکن است به دلیل کثیف بودن غلتک های برس جارو و یا مسدود شدن آن نیز مکش جاروبرقی کاهش داشته باشد. اگر مشکل رفع نشد، پروانه های موتور را بررسی کنید که مسدود نشده باشد. برای بررسی این قسمت می توانید از مشاوران ما در تعمیر الکترولوکس در تماس باشید.

✔ خاموش شدن ناگهانی جاروشارژی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس

اگر جاروشارژی الکترولوکس در حین استفاده خاموش می شود، ممکن است مشکل مربوط به باتری باشد. ممکن است موتور و یا برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده باشد. تعمیرات الکترولوکس، برد الکترونیکی شما را در اسرع وقت و در بهترین حالت تعمیر خواهد کرد.

✔ شارژ نشدن جاروشارژی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر جاروشارژی الکترولوکس

اگر جاروشارژی الکترولوکس شما شارژ نمی شود، ممکن است پایه های شارژر خراب شده باشد، ممکن است جریان برق مشکل داشته باشد، ممکن است عمر مفید باتری تموم شده باشد. در هر حال شما برای اطمینان بیشتر می توانید با ما درتعمیرات الکترولوکس تماس گرفته و مشکلتان را حل کنید.

✔ نچرخیدن غلتک برس جارو شارژی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس

اگر شما با مشکل نچرخیدن غلتک برس جارو شارژی الکترولوکس مواجه شدید، تعمیر الکترولوکس امکان می دهد که به دلیل وجود پرز و مو در غلتک ها نچرخد.

✔ وجود بوی سوختگی در جارو شارژی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر جاروشارژی الکترولوکس

اگر در حین استفاده از جاروشارژی الکترولوکس متوجه بوی سوختگی از جارو شدید، جارو را خاموش کنید چون ممکن است به موتور آن فشار وارد شده باشد، ممکن است اتصالات باتری داغ شده باشد. تیم تعمیرات الکترولوکس مشکل اتصالات و تنظیمات شما را به نحو احسنت حل خواهد کرد.

✔ صدای زیاد در جاروشارژی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس

اگر جارو شارژی شما با مشکل سروصدای زیاد مواجه شده است، ممکن است به دلیل مسدود شدن لوله ها باشد، شما می توانید با خارج کردن اجسامی که در لوله گیر کرده، این مشکل را رفع کنید. ممکن است قسمت پارویی جارو شکسته باشد، ممکن است  بلبرینگ ها شکسته باشند، ممکن است پروانه های موتور، آسیب دیده باشند. اگر احساس کردید ایراد از پروانه های موتور است، حتما با تیم تعمیر الکترولوکس تماس بگیرید.

✔ گرم شدن بیش از اندازه جارو شارژی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر جاروشارژی الکترولوکس

اگر جاروشارژی شما بیش از اندازه گرم می شود، برای رفع این مشکل، تعمیر الکترولوکس پیشنهاد می دهد که باید تایم استفاده از جاروشارژی را کاهش دهید، ممکن است فیلترها کثیف شده باشد و این کثیفی به موتور فشار وارد کند.  ممکن است محفظه جارو پر باشد، ممکن است  لوله هامسدود شده باشد. اگر لوله ها مسدود شده بود، تیم تعمیر الکترولوکس به شما برای برطرف کردن این مشکل کمک خواهند کرد.

✔ روشن نشدن جارو شارژی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس

اگر جاروشارژی شما روشن نمی شود، ممکن است به درستی بر روی پایه قرار نگرفته باشد، ممکن است دکمه ها خراب شده باشد و یا ممکن است برد و یا موتور دچار آسیب شده باشد. نمایندگی های ما در تعمیر الکترولوکس، آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروشارژی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.