نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس ​

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

021-79134

  ✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس ​

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

  ✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات جارو‌برقی الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس و جارو‌برقی الکترولوکس، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر الکترولوکس و تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات پس از فروش

استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات الکترولوکس، با استفاده از دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق تا توصیه‌های تخصصی تعمیر و نگهداری جارو‌برقی الکترولوکس Electrolux، صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس تمامی تعمیرات جارو‌برقی الکترولوکس دارای ضمانت شش‌ماهه برای خدمات پس از تعمیر الکترولوکس می‌باشد.
این تضمین، ارائه خدمات مطلوب‌ و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس، و یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات الکترولوکس، تکنسین‌های مجرب برای شما اعزام می‌شود، تا جارو‌برقی الکترولوکس Electrolux  شما ابتدا عیب‌یابی، و سپس نسبت به تعمیر دستگاه معیوب، اقدام شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

شعبات متعدد الکترولوکس سرویس

شعبات و نمایندگی‌های اصلی و رسمی ما در سراسر کشور آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
کافیست با شماره 02179134 در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکاران مجاز الکترولوکس سرویس و جارو‌برقی الکترولوکس Electrolux بصورت 24 ساعته در شبانه‌روز از سراسر کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

تکنسین‌های حرفه‌ای در الکترولوکس سرویس

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس Electrolux از بهترین تکنسین‌های مجرب‌ و دوره‌دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر الکترولوکس استفاده می‌کند و با دستورالمعل‌های اصولی، نه‌تنها به صورت حرفه‌ای تعمیر می‌کنند، بلکه دانش تخصصی خود را نیز در دسترس قرار می‌دهند.

آیا به دنبال نزدیک‌ترین شعب نمایندگی تعمیر الکترولوکس و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02179134 تماس حاصل کنید.
<< لیست نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران و حومه >>

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر قهوه‌ساز الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر یخچال الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماکروفر  الکترولوکس ELECTROLUX

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو … نمایندگی تعمیر الکترولوکس مفتخر است شرح حال برند خود را برای شما ارائه دهند. پس تا ادامه مطالب مربوط به تعمیرات الکترولوکس با ما همراه باشید.

تعمیرگاه های مجاز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX  در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر جاروبرقی برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های معتبر تعمیرات الکترولوکس در تهران Electrolux ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی مجاز الکترولوکس Electrolux اکنون مشغول به فعالیت می باشند. همچنین بایستی بدانید که برای رفع ایرادات لوازم تان به راحتی می تونید به نمایندگی تعمیر الکترولوکس اعتماد کنید. علت این اعتماد به تعمیر الکترولوکس را در ادامه شرح داده ایم. ما در تعمیر الکترولوکس با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در تهران و سراسر کشور  Electrolux تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای مجموعه ی تعمیر الکترولوکس قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای به نمایندگی ما در تعمیر الکترولوکس پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس می باشد. بنابراین اگر برای تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر 02179134 نیاز دارید، نمایندگی تعمیرات الکترولوکس بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

مشکلات رایج جاروبرقی در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

جاروبرقی های الکترولوکس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، جاروبرقی الکترولوکس در رده برترین برندها قرار دارد و خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کند، ولی بطور کلی ممکن است به مرور زمان برخی ایرادات بوجود بیاید، در ذیل به چند ایراد رایج در جاروبرقی الکترولوکس اشاره خواهیم کرد، شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترو لوکس  02179134  تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در تعمیر الکترولوکس، اسرع وقت و با کم ترین هزینه جاروبرقی شما را تعمیر کنند.

✔ روشن نشدن جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

اگر جاروبرقی شما روشن نمی شود ابتدا برق پریز و ساختمان را بررسی کنید، اگر مشکل از برق نیست ممکن است سیم خروجی دستگاه دچار مشکل شده باشد و همچنین می تواند مشکل از خراب شدن کلید روشن و خاموش جاروبرقی و یا به دلیل وجود جرم و چربی روی ذغال ها، ذغال های جاروبرقی کثیف شده باشد. به هر حال می توانید از طریق تماس با تکنسین‌های تعمیر الکترولوکس، مشکلتان را حل کنید.

✔ نامنظم کار کردن جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

اگر جاروبرقی الکترولوکس شما نامنظم کار می کند، ممکن است ایراد از تنظیم نبودن فاصله بین زغال ها و تیغه در جاروبرقی باشد، این تنظیم نبودن به دلیل این است که فشار فنرهای پشت زغال ها به اندازه کافی نباشد. برای از بین بردن این مشکل باید فنر ذغال ها را بکشید و فاصله بین آن ها را به درستی تنظیم کنید. ممکن است آرمیچرها نیم سوز شده باشد، ممکن است کلاف های میدان نیم سوز شده باشد نمایندگی تعمیر الکترولوکس، تنظیم قطعات جارو برقی شما را در اسرع وقت انجام می دهند.

✔ بوی سوختگی در جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

اگر از جاروبرقی شما بوی سوختگی استشمام می شود، ممکن است کیسه پر شده که باعث فشار به موتور و در نتیجه بوی سوختگی شده است. ممکن است پریز دچار اتصالی شده باشد، ممکن است لوله خرطومی دستگاه مسدود شده باشد. ممکن است فیلترهای جاروبرقی کثیف شده باشد. تنطیم و تعمیر جارو برقی تان را هم خودتان می توانید انجام دهید و هم می توانید از طریق تماس با نمایندگی های تعمیرات الکترولوکس، انجام دهید.

✔ مشکل مکش در جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

اگر جارو برقی شما مکش سابق را ندارد، ممکن است موتور دستگاه نیم سوز شده باشد، ممکن است کیسه جارو برقی پر شده باشد، همچنین ممکن است پره های جاروبرقی دچار مشکل شده باشد، ممکن است فیلتر جاروبرقی کثیف باشد. ممکن است گرفتگی در قسمت لوله استیل، لوله خرطومی و برس جاروبرقی وجود داشته باشد، ممکن است غلتک های برس جاروبرقی دچار ایراد شده باشد. برای تنظیم و تعمیر می توانید با تماس با کارشناسان ما در تعمیر الکترولوکس، اقدام کنید.

✔ وجود صدای بلند موقع کار کردن جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

اگر به یکباره صدای جاروبرقی شما زیاد شده است، تعمیر الکترولوکس، احتمال می دهد که اتصالات و اجزای جارو برقی دچار گرفتگی باشد. ممکن است پروانه های موتور آسیب دیده باشند. ممکن است کلکتور جرقه زده باشد و این مورد تولید صدا کرده باشد.

✔ پریدن فیوز هنگام روشن کردن جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

اگر در هنگام روشن کردن جاروبرقی، فیوز می ‌پرد، ممکن است بین سیم‌های رابط اتصال کوتاه رخ داده باشد، ممکن است کلید قطع و وصل خراب باشد، ممکن است موتور سوخته باشد. شما می توانید با تماس با نمایندگی تعمیر الکترولوکس، درخواست یک مهندس مجرب را کنید تا به کمکتان بیاید.

✔ وجود صدای ناهنجار هنگام روشن کردن جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

اگر هنگام روشن کردن جاروبرقی، صدای ناهنجاری از دستگاه به گوش می رسد، ممکن است پروانه شل شده باشد و یا یکی از یاتاقان‌ ها آسیب دیده باشد. شما می توانید با ما در نمایندگی مرکزی تعمیرات تخصصی الکترولوکس  02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس در اسرع وقت و با کم ترین هزینه جاروبرقی شما را تعمیر کنند.

✔ خرابی سیم جمع کن جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

سیم جمع کن جاروبرقی از قطعات مختلف تشکیل شده است که همه این قطعات در کنار هم کار می کنند و خرابی یک قطعه باعث ازکار افتادن کل سیم جمع کن خواهد شد. خوشبختانه در اکثر مواقع ایرادات سیم جمع کن قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض آن نمی باشد.

✔ کم بودن قدرت موتور جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

اگر قدرت موتور جاروبرقی شما مانند سابق نمی باشد، ممکن است کلکتور جاروبرقی الکترولوکس کثیف شده باشد، ممکن است یاتاقان جاروبرقی دچار آسیب شده باشد، ممکن است موتور جاروبرقی نیم سوز شده باشد. جهت رفع مشکل یاتاقان کافی ست با نمایندگی محل خودتان در تعمیرات الکترولوکس، در میان بگذارید.

✔ داغ شدن جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر الکترولوکس به شما این توصیه را می‌کند که اگر قرار است تایم زیادی از جاروبرقی استفاده کنید، حتما چند دقیقه یکبار به جاروبرقی استراحت بدهید، چون اگر دستگاه برای مدت طولانی روشن بماند، دستگاه داغ می کند. ممکن است فیلتر کثیف بوده باشد که باعث داغ شدن جاروبرقی شده، ممکن است فن نیز خراب باشد.

✔ خرابی برس جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

اگر برس جاروبرقی شما خراب شده است، احتمالا به دلیل وجود پرز و گردوغبار و یا نخ در برس می باشد که باعث می شود اجازه ندهند برس بچرخد.

✔ خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

اگر جارو‌برقی شما ناگهان خاموش شد، ممکن است مشکل مربوط به سیم و یا دوشاخه و یا برق ساختمان باشد. ممکن است موتور جاروبرقی سوخته باشد. مشاورین ما در تعمیرات الکترولوکس، پاسخگوی شما هستند.

✔ لرزش حین کار با جاروبرقی  الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

اگر جاروبرقی در حین کار می لرزد، علت می تواند مربوط به نگهدارنده پلاستیکی باشد. ممکن است مشکل از شل شدن لاستیک های نگهدارنده ی دستگاه باشد.

✔ جرقه زدن موتور جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

اگر در حین کار با جاروبرقی متوجه بوی سوختگی و همچنین وجود جرقه ریز و درشت در قسمت فن جاروبرقی شدید، ممکن است موتور جاروبرقی سوخته باشد، ممکن است بالشتک جاروبرقی معیوب شده باشد، ممکن است آرمیچر خراب شده باشد، ممکن است اتصالات کوتاه رخ داده باشد، ممکن است طول ذغال های جاروبرقی کوتاه شده باشد. تعویض و تعمیر موتور جاری برقی تان را می توانید با تماس با تعمیر الکترولوکس، به پرسنل ما بسپارید.

✔ جرقه زدن کلکتور جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

اگر جرقه در کلکتور جاروبرقی رخ دهد، ممکن است به دلیل وارد شدن فشار زیاد به موتور جاروبرقی باشد، ممکن است به دلیل وجود نوسانات در جریان برق این اتفاق افتاده باشد. شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترو لوکس  02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیرات الکترولوکس در اسرع وقت و با کم ترین هزینه جاروبرقی شما را تعمیر کنند.

نکات مهم برای افزایش طول عمر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

کیسه جاروبرقی را به طور مرتب تخلیه کنید.

قبل از استفاده از جاروبرقی بررسی کنید که سر لوله جاروبرقی با آشغال مسدود نشده باشد.

به طور مرتب فیلتر دستگاه را تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید.

نخ، کرک و موهایی را که دور برس جاروبرقی جمع می‌شوند مرتب تمیز کنید.

از جاروبرقی به صورت مداوم و چند ساعت پشت سر هم استفاده نکنید.

آشغال های بزرگ را با جاروبرقی جمع نکنید چون باعث گرفتگی لوله و یا خرطومی دستگاه می شود.

دستگاه را به صورت ناگهانی به این طرف و آن طرف نکشید.

چه زمانی نیاز به تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی الکترولوکس ELECTROLUX دارید ؟

جای خرطومی شکسته است.
جارو خاک پس می دهد.
اتصالات و بدنه جارو شکسته اند.
سیم قطع و وصلی دارد.
سیم جمع کن خراب شده.
جاروبرقی دود می کند.
کالکتور جاروبرقی خراب شده.
جارو ناگهان خاموش می شود.
جاروبرقی روشن نمی شود.
مکش جارو ضعیف شده.
دکمه جاروبرقی گیر کرده.
موتور صدای زیادی دارد.
بوی سوختگی در جاروبرقی.
وجود صدای ناهنجار در جاروبرقی.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.