نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

021-79134

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تکنسین ها

یخچال الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تکنسین ها

یخچال الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس و یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر الکترولوکس و تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات پس از فروش

استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات الکترولوکس، با استفاده از دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق تا توصیه‌های تخصصی تعمیر و نگهداری یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس Electrolux، صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس تمامی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس دارای ضمانت شش‌ماهه برای خدمات پس از تعمیر الکترولوکس می‌باشد.
این تضمین، ارائه خدمات مطلوب‌ و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس، و یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات الکترولوکس، تکنسین‌های مجرب برای شما اعزام می‌شود، تا یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس Electrolux  شما ابتدا عیب‌یابی، و سپس نسبت به تعمیر دستگاه معیوب، اقدام شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

شعبات متعدد الکترولوکس سرویس

شعبات و نمایندگی‌های اصلی و رسمی ما در سراسر کشور آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
کافیست با شماره 02179134 در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکاران مجاز الکترولوکس سرویس و یخچال، فریزر و ساید‌بای‌ساید الکترولوکس Electrolux بصورت 24 ساعته در شبانه‌روز از سراسر کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

تکنسین‌های حرفه‌ای در الکترولوکس سرویس

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس Electrolux از بهترین تکنسین‌های مجرب‌ و دوره‌دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر الکترولوکس استفاده می‌کند و با دستورالمعل‌های اصولی، نه‌تنها به صورت حرفه‌ای تعمیر می‌کنند، بلکه دانش تخصصی خود را نیز در دسترس قرار می‌دهند.

آیا به دنبال نزدیک‌ترین شعب نمایندگی تعمیر الکترولوکس و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02179134 تماس حاصل کنید.
<< لیست نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران و حومه >>

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر قهوه‌ساز الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر یخچال الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماکروفر  الکترولوکس ELECTROLUX

آنچه در ادامه در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux به آن خواهیم پرداخت :

آنچه در ادامه در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux به آن خواهیم پرداخت :

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو …

تعمیرگاه های مجاز نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس در تهران Electrolux ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی مجاز الکترولوکس Electrolux اکنون مشغول به فعالیت می باشند. تعمیر الکترولوکس با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس در تهران و سراسر کشور تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیر الکترولوکس قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای به تعمیر الکترولوکس پرداخت نمی کنید، حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید می باشد. بنابراین اگر برای تعمیر یخچال الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر 02179134 نیاز دارید، تعمیر الکترولوکس بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

درباره یخچال فریزر الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux

یخچال های الکترولوکس به منظور نگهداری از مواد غذایی و تولید آب و نوشیدنی های خنک، حاوی دی اکسید کربن و یا عاری از آن تولید شده است.که خیلی دیر نیاز به سرویس دهی توسط تعمیرات الکترولوکس پیدا می کنند.

اگر سیلندر گاز توسط تکنسین هایی غیر از تکنسین های نمایندگی تعمیرات یخچال الکترولوکس پر شود، گارانتی از سمت نمایندگی باطل و از درجه اعتبار ساقط خواهد شد و تماس با تعمیر الکترولوکس بی فایده ست.

مراقب باشید که اشیا نوک تیز با سیستم یخچال برخورد نداشته باشد، چرا که اگر سیستم سرد کننده یخچال سوراخ شود، یخچال آسیب خواهد دید و لازم است با نمایندگان ما در تعمیر الکترولوکس تماس بگیرید.

ویژگی های یخچال فریزر و ساید بای سایدهای الکترولوکس Electrolux

یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس علاوه بر اینکه از لحاظ مشخصات ظاهری بسیار زیبا هستند و کاملا با سایر یخچال های موجود در بازار فرق می کنند، از لحاظ مشخصات فنی نیز با سایر یخچال ها تفاوت هایی را دارد که در ادامه به آن خواهیم پردخت:

دارای آب سرد کن مجهز به تکنولوژی دانمر، این تکنولوژی باعث می شود که آب در یخچال همیشه خنک بماند.

دارای نمایشگر LCD جهت نمایش ارورها و اطلاعتی در مورد درجه دمای یخچال فریزر و همچنین ولتاژ برق ورودی

دارای لامپ LED برای روشنایی داخل یخچال ، لامپ های LED هیچگاه خراب نمی شوند.

دارای چرخ هایی که در زیر یخچال برای حرکت یخچال فریزرتعبیه شده اند

دارای  پایه های محکم و قابل تنظیم

دارای سیستم خنک کننده Multi Flow جهت حفظ تازگی مواد غذایی

در قسمت خط تولید یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux نیروهای نخبه و مخترعی فعال می باشند که در سیستم یخچال از امکانات پیشرفته استفاده می‌کنند، بنابراین کاملا طبیعی است که این محصولات خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا کنند اما اگر به هر دلیلی نیاز به تکنسین مجرب و متخصص الکترولوکس Electrolux داشتید، با ما در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux 02179134 تماس بگیرید.

مشکلات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux

✔ خرابی موتور یا کمپرسور یخچال فریزر الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس

می توان گفت موتور یا کمپرسور یخچال یکی از اصلی ترین قطعات یخچال می باشد. اگر موتور یخچال آسیب ببینید یخچال از کار می افتد، اگر موتور یخچال الکترولوکس شما آسیب دیده و نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد، شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس و تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های تعمیر الکترولوکس در اسرع وقت و با کم ترین هزینه یخچال شما را تعمیر کنند. اگر موتور یخچال فریزر و ساید بای ساید شما نیاز به تعویض داشته باشد، در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux فقط از قطعات اورجینال الکترولوکس استفاده می شود.

✔ یکسره کار کردن یخچال فریزر الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس

یکسره کار کردن یخچال یک از مشکلات رایج می باشد. اگر یخچال شما بدون اتوماتیک کردن، یکسره کار می کند، باید توسط تکنسین های مجرب نمایندگی رسمی تعمیر الکترولوکس و تعمیر یخچال الکترولوکس Electrolux  بررسی و عیب یابی شود. ممکن است یخچال به دلیل مواردی همچون کمبود گاز، خرابی موتور یا کمپرسور، قطعات دیفراست، خرابی فن های یخچال، خرابی لاستیک دور درب، تنظیم نادرست دمای یخچال باشد.

✔ بسته نشدن درب یخچال به دلیل پوسیدگی در فریزر الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس

قطعات الکترولوکس معمولا خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند، در بسیاری از موارد برخی قطعات به دلیل فرسودگی نیاز به تعویض پیدا می کنند، درب یخچال الکترولوکس نیز جزو قطعاتی می باشد که پس از گذشت زمان دچار پوسیدگی می شود و نیاز به تعویض دارد؛ لازم به ذکر است که تمیز نکردن درب یخچال موجب می شود درب زودتر پوسیده شود و نیاز به تعمیر توسط نمایندگان تعمیرات الکترولوکس باشد

✔ بسته نشدن درب یخچال الکترلوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس

بسته نشدن درب یخچال نیز از مشکلات رایج یخچال می باشد. اگر درب یخچال شما بسته نمی شود، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، شما می توانید با ما در مرکز نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال،فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux  02179134  تماس بگیرید، تا تکنسین های ما در اسرع وقت و با کم ترین هزینه یخچال شما را تعمیر کنند.

ارورهای یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

این ارور ها توسط تیم تعمیر الکترولوکس جمع آوری شده است ، با توجه به پیشرفت تکنولوژی، یخچال ها به گونه ای تولید می شوند که برخی ارورها به صورت خودکار روی صفحه نمایش دستگاه به نمایش درمی آید و برخی دیگر در دستگاه ذخیره می شود که توسط تکنسین حرفه ای عیب یابی می شود. در ذیل به ارورهای یخچال الکترولوکس خواهیم پرداخت:

✔ ارور یا خطا F1 یخچال الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید الکترولوکس

اگر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس شما ارور F1 را روی صفحه نمایش می دهد، احتمالا سنسور دمای فریزر ایراد دارد و نیاز به تعویض دارد.

✔ ارور یا خطا R1 یخچال الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید الکترولوکس

اگر بر روی نمایشگر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس شما کد خطای R1 ظاهر شده، لازم است سنسور دمای یخچال بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

✔ ارور یا خطا D1 یخچال الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید الکترولوکس

ارور D1  در یخچال فریزر الکترولوکس نشانگر ایراد در سنسور دیفراست یخچال فریزر می باشد. این ایراد حتما در صورت مشاهده باید با تکنسین های تعمیر الکترولوکس تماس گرفته شود. 

✔ ارور یا خطا DR ,DF, DH یخچال الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید الکترولوکس

ارورهای DR ,DF, DH  نشانگر ایراد در میکروسوئیچ درب یخچال فریزر و درب بار ساید بای ساید الکترولوکس می باشد. برای رفع این خطا، برقکاران متخصص تعمیر الکترولوکس را با خبر کنید. 

✔ ارور یا خطا EI یخچال الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید الکترولوکس

ارور  EI در یخچال ساید الکترولوکس مربوط به سنسور یخ ساز می باشد. سنسور یخچال را با چند تست پی در پی میتوان حل نمود. برای راهنمایی می توانید از همکاران ما در تعمیرات الکترولوکس کمک بگیرید. 

✔ ارور یا خطا C1 یخچال الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر ساید بای ساید الکترولوکس

ارور C1 به علت پیوسته کارکردن کمپرسور یخچال فریزر می باشد و احتمال نشتی گاز نیز وجود دارد. این خطا ممکن است خطرناک شود. پس حتما در صورت وقوع با نمایندگی نزدیک محلتان در تعمیرات الکترولوکس تماس بگیرید. 

✔ ارور یا خطا F3 یخچال الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات ساید بای ساید الکترولوکس

ارور F3 در یخچال فریزر الکترولوکس مربوط به المنت دیفراست یخچال ساید الکترولوکس می باشد.

مواردی که در صورت مشاهده در یخچال فریزر نیاز به تعمیر توسط نمایندگان تعمیرات الکترولوکس دارند

داخل یخچال الکترولوکس بسیار سرد است.

داخل یخچال الکترولوکس بسیار گرم است.

کمپرسور یخچال الکترولوکس به طور دائم کار می کند.

دی اکسید کربن کافی در آب وجود ندارد.

دی اکسید کربن اضافی در آب وجود دارد.

لامپ نشانگر روشن باقی می ماند و رنگ زرد را نشان می دهد.

یخچال به میزان کافی سرمایش ایجاد نمی کند.

داخل فریزر برفک ایجاد می شود.

انجماد در قسمت فریزر یخچال به خوبی شکل نمی گیرد.

ایجاد صدای بلند و غیر معمول در یخچال فریزر

قسمت فریزر خنک است و به درستی کار می کند ولی قسمت یخچال گرم است.

یخچال مواد غذایی را منجمد می کند

روشنایی داخل یخچال کار نمی کند.

نشت آب از یخچال

موتور یخچال بیش از حد داغ می شود.

روشن نشدن یخچال

بدنه یخچال برق دارد

دلایل روشن نشدن یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

طبق تحقیقات پرسنل ما در تعمیرات الکترولوکس، دلایل بسیاری برای روشن نشدن یخچال وجود دارد، ممکن است برق ورودی مشکل داشته باشد، تمام اتصالات برقی  که به یخچال متصل شده را بررسی نمایید، ممکن است دلیل روشن نشدن یخچال، روشن نشدن کمپرسور باشد، برای بررسی این موضوع اگر یخچال شما دارای نمایشگر است، بررسی کنید که آیا نمایشگر یخچال فریزر روشن است یا خیر؟ ولی اگر یخچال شما بدون نمایشگر است، بررسی کنید که چراغ داخل یخچال فریزر روشن می‌شود یا خیر؟ اگر چراغ داخل یخچال روشن بود و یا نمایشگر روشن بود و کمپرسور روشن نشود، نشانگر این است که کمپرسور یا یکی دیگر از قطعات الکتریکی آن شامل رله اورلود دچار مشکل هستند و باید از تکنسین های مجرب الکترولوکس کمک بگیرید. ممکن است هم چراغ داخل و هم نمایشگر و هم کمپرسور روشن نشود، در این صورت ایراد مربوط به قطعات دیگر است. ممکن است روشن نشدن یخچال به دلیل ایراد در برد الکترونیکی باشد. و یا ممکن است روشن نشدن یخچال به دلیل فعال بودن حالت دمو یا نمایشگاهی باشد در صورت حل نشدن می توانید با نمایندگی تعمیر الکترولوکس در نزدیکی شعبه خودتان تماس بگیرید. 

دلایل خنک نبودن داخل یخچال فریزر و ساید الکترولوکس Electrolux

توصیه نمایندگان تعمیرات الکترولوکس در صورت خنک نبودن داخل یخچال، این است که موارد زیر را بررسی کنید: تنظیم بودن دمای یخچال، ممکن است یخچال ساید رو به آفتاب یا نزدیک منابع حرارتی نصب شده باشد. ایراد در موتور یا کمپرسور یخچال فریزر، ایراد در رله اورلود یا خازن راه انداز کمپرسور، ایراد در فن اواپراتور یا فن کندانسور یخچال فریزر، نشتی گاز در یخچال فریزر

دلایل اینکه یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس یخ سازی نمی کند

در صورتی که ساید بای ساید الکترولوکس یخسازی  نمی کند، این موارد را بررسی کنید: بررسی اتصال شیر آب به یخچال،  بررسی اینکه یخساز روشن است یا نه، بررسی شیر برقی ورودی آب، بررسی سنسور یخساز، بررسی برد یخساز، ایراد در بازوی فعال کننده یخساز، ایراد در میکروسوئیچ درب، ایراد در برد اصلی یخچال ساید الکترولوکس ،در صورت بر طرف نشدن این مشکل با تعمیرات الکترولوکس تماس بگیرید. 

برفک زدن یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس Electrolux

اگر یخچال فریزر الکترولوکس شما برفک می زند موارد زیر را بررسی کنید: باز ماندن طولانی درب ساید بای ساید، تنظیم نشدن درست دمای یخچال، نصب شدن دستگاه در نزدیکی منابع حرارتی، ایراد در نوار درب یخچال فریزر، ایراد در سیستم دیفراست از جمله المنت دیفراست، تایمر دیفراست، فن، ترموفیوز، ترمودیسک. برای رفع ایرادات این چنینی، برقکاران و یا مهندسین ما در تعمیرات الکترولوکس آماده خدمات رسانی به شما هستند.

یکسره کاردن موتور یخچال فریزر الکترولوکس Electrolux

اگر کمپرسور ساید بای ساید و یخچال الکترولوکس به صورت مداوم کار میکند این موارد را بررسی کنید: ایراد در سیستم دیفراست یخچال الکترولوکس، بررسی ترموستات یخچال فریزر، ایراد در تایمر دیفراست، ایراد در المنت دیفراست، نشت گاز از یخچال، ضعیف شدن کمپرسور، کثیف بودن کویل ها و کندانسور، ایراد در فن اواپراتور و فن کمپرسور

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال و فریزر الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.