نمایندگی رسمی تعمیرات فر واجاق‌گاز الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

021-79134

  ✔ استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات فر الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیرات فر واجاق‌گاز الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

  ✔ استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات فر الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق‌گاز الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس و فر و اجاق‌گاز الکترولوکس، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر الکترولوکس و تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات پس از فروش

استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیرات الکترولوکس، با استفاده از دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق تا توصیه‌های تخصصی تعمیر و نگهداری فر و اجاق‌گاز الکترولوکس Electrolux، صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس تمامی تعمیرات فر و اجاق‌گاز الکترولوکس دارای ضمانت شش‌ماهه برای خدمات پس از تعمیر الکترولوکس می‌باشد.
این تضمین، ارائه خدمات مطلوب‌ و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس، و یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات الکترولوکس، تکنسین‌های مجرب برای شما اعزام می‌شود، تا فر و اجاق‌گاز الکترولوکس Electrolux  شما ابتدا عیب‌یابی، و سپس نسبت به تعمیر دستگاه معیوب، اقدام شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

شعبات متعدد الکترولوکس سرویس

شعبات و نمایندگی‌های اصلی و رسمی ما در سراسر کشور آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
کافیست با شماره 02179134 در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکاران مجاز الکترولوکس سرویس و فر و اجاق‌گاز الکترولوکس Electrolux بصورت 24 ساعته در شبانه‌روز از سراسر کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

تکنسین‌های حرفه‌ای در الکترولوکس سرویس

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس Electrolux از بهترین تکنسین‌های مجرب‌ و دوره‌دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر الکترولوکس استفاده می‌کند و با دستورالمعل‌های اصولی، نه‌تنها به صورت حرفه‌ای تعمیر می‌کنند، بلکه دانش تخصصی خود را نیز در دسترس قرار می‌دهند.

آیا به دنبال نزدیک‌ترین شعب نمایندگی تعمیر الکترولوکس و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02179134 تماس حاصل کنید.
<< لیست نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران و حومه >>

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر قهوه‌ساز الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر یخچال الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماکروفر  الکترولوکس ELECTROLUX

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. همچنین تیم تعمیرات الکترولوکس این راه هم اضافه می کند که از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو …

تعمیرگاه های مجاز تعمیر فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر فر و اجاق گاز برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های رسمی تعمیرات فر و مایکروفر الکترولوکس در تهران ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux اکنون مشغول به فعالیت می باشند. تعمیرات الکترولوکس با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس در تهران و سراسر کشور تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیر الکترولوکس قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده تیم تعمیر الکترولوکس می باشد. بنابراین اگر برای تعمیر فر و اجاق گاز برند الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر 02179134 نیاز دارید، تعمیر الکترولوکس بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

معرفی قطعات فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux

فر الکترولوکس یکی از بهترین برندهای موجود در بازار لوازم خانگی می باشد، که به دلیل کیفیت بالای قطعات بسیار دیر نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دارند، تیم تعمیرات الکترولوکس در ذیل به معرفی قطعات فر الکترولوکس خواهد پرداخت:

✔ برد نمایشگر فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

برد نمایشگر فر برای این موضوع تعبیه شده است که تمامی تنظیمات از جمله تنظیمات ساعت، زمان پخت، انتخاب نوع پخت و … را به کاربر نشان دهد.

✔ لاستیک دور درب فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر فر الکترولوکس

لاستیک دور درب فر وظیفه جلوگیری ازهدررفتن انرژی گرمایی را بر عهده دارد، جلوگیری میشود .

✔ ولوم انتخاب برنامه فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیرات فر الکترولوکس

ولوم انتخاب برنامه، برای تنظیمات دما و زمان پخت در فر استفاده می شود.

✔ برد اصلی فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر فر الکترولوکس

برد اصلی فر وظیفه کنترل تمام قطعات فرالکترولوکس بر عهده دارد.

✔ فن کانویشن فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

فن کانویشن فر وظیفه به گردش درآوردن هوای گرم را در داخل فر بر عهده دارد.

✔ ترموستات حرارتی فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیر فر الکترولوکس

ترموستات قطعه ای است که وظیفه کنترل دما را بر عهده دارد و در صورتی که حرارت دستگاه بیش از حد بالا برود، جریان برق توسط ترموستات از المنت ها قطع خواهد شد.

✔ فن خنک کننده فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

فن دستگاه وظیفه خنک کردن دستگاه و قطعات را بر عهده دارد.

✔ میکروسوئیچ فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیرات فر الکترولوکس

میکروسوئیچ قطعه ای است که با کنترل جریان برق درقسمت های مختلف به افزایش ایمنی قطعات فر کمک می کند.

✔ سنسور حرارتی فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی مجاز تعمیر فر الکترولوکس

سنسور حرارتی وظیفه تشخیص تقسیم حرارت به طور یکسان در تمام قسمت ها را به عهده دارد .

✔ المنت فر الکترولوکس Electrolux در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس

المنت اصلی ترین قطعه فراست که وظیفه تولید حرارت در فر را بر عهده دارد. هر فر دارای سه المنت می باشد که المنت پایینی حرارت اصلی برای پخنت غذا را تولید می کند . المنتی که در قسمت بالا قرار دارد المنت گریل است که گریل کردن غذا را انجام می دهد و المنت دایره ای یا حلقوی که معمولا دور فن کانوکشن قرار دارد و پخت ترکیبی همراه با هوای داغ را انجام می دهد.

مشکلات متداول فر توکار الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux

فرهای توکار برند الکترولوکس  Electrolux از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، اما به هرحال ممکن است با مشکلاتی مواجه شود، تیم تعمیر الکترولوکس در ذیل برخی مشکلاتی که ممکن است برای فر ایجاد شود را همراه با راهکارهای آن برای شما عزیزان ذکر کرده است. اگر مشکل فر شما با راهکارهای ارائه شده حل نشد، می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس  02179134  تماس بگیرید تا فر شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیرات الکترولوکس تعمیر شود.

✔روشن نشدن فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر شما با مشکل روشن نشدن فر مواجه شده اید، بهتر است ابتدا پریز برق را چک کنید، اگر مشکلی وجود نداشت، ممکن است تبدیل سه به دو دستگاه سوخته باشد، که برای رفع این مشکل باید تبدیل، توسط تیم تعمیر الکترولوکس تعویض شود.

✔روشن نشدن صفحه نمایش فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر صفحه نمایش فر روشن نمی شود ولی برق داخل فر هست، نشان دهنده این است که تنظیمات اولیه، به هم ریخته و نیاز به تنظیم مجدد دارد، همچنین ممکن است کابل و سوکت های اتصال دیسپلی فر درامده و  یا شل شده باشند. ممکن است برد نمایشگر و یا برد اصلی دچار آسیب شده باشد. که برای رفع این آسیب می توانید از تیم تعمیرات الکترولوکس کمک بگیرید.

✔گرم نکردن المنت فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر المنت گرم نمی کند نشان دهنده خرابی ترموستات می باشد، ممکن است برنامه را درست انتخاب نکرده باشید، همچنین ممکن است برد اصلی فر دچار مشکل شده باشد. برای تعمیر برد اصلی، می توانید با نمایندگی تعمیر الکترولوکس تماس بگیرید تا در اسرع وقت برد شما را تعمیر کنند.

✔گرم نشدن فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر فر گرم نمیشود و ساعت آن نیز به درستی کار نمی کند، به این دلیل است که فر در حالت دمو قرار گرفته و کار نمی کند، المنت فر الکترولوکس ایراد دارد و گرم نمی کند. ترموستات حرارتی خراب شده و اجازه گرم شدن به فر نمی دهد. ممکن است برنامه را درست انتخاب نکرده باشید و یا برد اصلی فر دچار مشکل شده است. تعمیر برد اصلی را به تیم تعمیر الکترولوکس بسپارید.

✔تنظیم نشدن برنامه های فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر برنامه های فر کار نمی کند، ابتدا چک کنید که برنامه درست انتخاب شده باشد، کلیدهای انتخاب برنامه را بررسی کنید، اگر ایراد ندارند ممکن است صفحه نمایشگر یا برد فرمان و یا برد اصلی فر دچار مشکل شده باشد. که فقط کافی ست با نمایندگی تعمیر الکترولوکس تماس بگیرید.

✔کار نکردن بخارپز فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر غذا در داخل فر می سوزد و فر بیش از اندازه گرم می شود، ممکن است برنامه را درست انتخاب نکرده باشید، ممکن است ترموستات حرارتی فر ایراد داشته باشد. ممکن است سنسورهای حرارتی خراب شده باشند که دما بیش از حد بالا می رود. ممکن است المنت فر ایراد داشته باشد. برای رفع ایرادات المنت، از نمایندگی های ما در تعمیرات الکترولوکس کمک بگیرید.

✔خاموش شدن فر پس از چند ثانیه در فر توکار الکترولوکس Electrolux

اگر فر پس از چند ثانیه خاموش می شود، ممکن است فیوز فر و یا ترموستات حرارتی دچار ایراد شده باشد، ممکن است میکروسوئیچ درب ایراد داشته باشد که باعث قطع برق می باشد. تکنسین‌های ما در تعمیر الکترولوکس، آماده ی خدمات رسانی به شما هستند.

نکات مهم برای نصب فر توکار الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات فر الکترولوکس Electrolux

برای نصب فر الکترولوکس، نمایندگی تعمیرات الکترولوکس به شما توصیه می کند که فر در سطح تراز نصب گردد، فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد تا گرمای بیش از حد باعث استهلاک قطعات الکتریکی و الکترونیکی نگردد.

نکات مهم برای مراقبت و افزایش طول عمر فر الکترولوکس Electrolux

✔ درب فر را آرام ببندید.

✔ فر را خالی روشن نکنید.

✔ داخل فر الکترولوکس را به طور مرتب تمیز کنید.

✔ از ظروف مناسب فر استفاده کنید.

✔ در زمان طولانی و با توان بالا از فر الکترولوکس استفاده نکنید.

✔ استفاده در هنگام کار با فر الکترولوکس از بسته بودن درب فر اطمینان حاصل کنید.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر  الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی تعمیرات فر  الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر  الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی تعمیرات فر  الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات فر الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات فر و اجاق گاز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.