نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

021-79134

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تکنسین ها

تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

✔  استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔  پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔  اعزام مجـرب ترین تکنسین ها

تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس و ماشین ظرفشویی الکترولوکس، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر الکترولوکس و تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات پس از فروش

استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیر الکترولوکس، با استفاده از دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق تا توصیه‌های تخصصی تعمیر و نگهداری ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux، صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

در نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس تمامی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس دارای ضمانت شش‌ماهه برای خدمات پس از تعمیر الکترولوکس می‌باشد.
این تضمین، ارائه خدمات مطلوب‌ و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس، و یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات الکترولوکس، تکنسین‌های مجرب برای شما اعزام می‌شود، تا ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux  شما ابتدا عیب‌یابی، و سپس نسبت به تعمیر دستگاه معیوب، اقدام شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

شعبات متعدد الکترولوکس سرویس

شعبات و نمایندگی‌های اصلی و رسمی ما در سراسر کشور آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
کافیست با شماره 02179134 در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکاران مجاز الکترولوکس سرویس و ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux بصورت 24 ساعته در شبانه‌روز از سراسر کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

تکنسین‌های حرفه‌ای در الکترولوکس سرویس

در نمایندگی رسمی تعمیر الکترولوکس Electrolux از بهترین تکنسین‌های مجرب‌ و دوره‌دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر الکترولوکس استفاده می‌کند و با دستورالمعل‌های اصولی، نه‌تنها به صورت حرفه‌ای تعمیر می‌کنند، بلکه دانش تخصصی خود را نیز در دسترس قرار می‌دهند.

آیا به دنبال نزدیک‌ترین شعب نمایندگی تعمیر الکترولوکس و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02179134 تماس حاصل کنید.
<< لیست نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران و حومه >>

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر قهوه‌ساز الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر یخچال الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماکروفر  الکترولوکس ELECTROLUX

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو …

تعمیرگاه های مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر ماشین ظرفشویی برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس درتهران Electrolux ابتدا به درستی آموزش دیده اند و اکنون در نمایندگی مجاز ظرفشویی الکترولوکس Electrolux مشغول به فعالیت می باشند. نمایندگی تعمیر الکترولوکس با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در تهران و سراسر ایران تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای نمایندگی تعمیر الکترولوکس قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای به نمایندگی تعمیرات الکترولوکس پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده ما در تعمیر الکترولوکس می‌باشد. بنابراین اگر برای تعمیر ظرفشویی الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر 02179134 نیاز دارید، تعمیر الکترولوکس بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی الکترولوکس و پیشنهادات ما در تعمیر الکترولوکس برای حل مشکل مربوطه

✔ تمیز نشستن ظروف در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما ظروف را مانند سابق تمیز نمی شوید؛ ممکن است ظروف به خوبی چیده نشده باشد، ممکن است مواد شوینده شما با دستگاه سازگار نباشد، ممکن است سختی آب در منطقه شما زیاد باشد، . ممکن است پوست تخمه ، هسته خرما و … مسیر شیارهای آب فشان ها را مسدود کرده باشد. برای رفع این مشکل، ابتدا آب فشان های ماشین ظرفشویی الکترولوکس را چک کنیدهمچنین برای بررسی تمیز بودن فیلتر، وقتی فیلتر را زیر جریان مستقیم آب قرار می دهید، باید آب به صورت مستقیم جاری شود و پخش نشود. در صورت حل نشدن می توانید با همکاران ما در تعمیر الکترولوکس تماس بگیرید.

برای شستشوی ظروف از مواد شوینده مرغوب و استاندارد استفاده کنید تا ظروف به خوبی پاک شوند. از مواد شوینده به اندازه کافی استفاده کنید ( نه کم و نه زیاد )، توجه کنید که هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش صحیح آب بر روی ظروف قرار نگرفته باشد. در واقع چیدمان ظروف در ماشین ظرفشویی برروی شستشوی آنها تاثیر زیادی دارد. برای چیدمان مناسب می توانید با سرچ کردن متوجه شوید. اما اگر به هر دلیلی جای سوال بود از مشاوران ما در تعمیر الکترولوکس بپرسید.

✔ مشکل پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی شما دچار آسیب شده است، باید تعویض شود. تعویض پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی موجب درست کارکردن ماشین و تخلیه آب به طور کامل خواهد شد. پس برای تهیه ی قطعه سالم از همان نمایندگی شعبه محلتان در تعمیرات الکترولوکس اقدام کنید.

✔ مشکل در پاشش آب در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

در صورتی که دستگاه شما نمی تواند آب را به خوبی پاشش کند، دلیل آن مسدود بودن روزنه های خروج آب می باشد، برای رفع این مشکل، لازم است بازوی آب فشان تحتانی و فوقانی را بررسی کنید. برای بررسی آن باید ابتدا مهره بازویی را باز کنید و بازویی را خارج کنید، سپس آن را تمیز و مجددا نصب کنید. اگر پس از هربار استفاده، بازویی را تمیز کنید در عملکرد بهتر دستگاه تاثیرگذار خواهد بود. از دلایل دیگری که موجب مشکل در پاشش آب دستگاه می شود، گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ماشین ظرفشویی الکترولوکس می باشد. بهتر است این مورد را نیز بررسی کنید. بهتر است این مورد توسط تعمیر الکترولوکس بررسی شود.

✔ آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما با مشکل عدم تخلیه آب مواجه شده است، برای رفع این مشکل نمایندگی تعمیرات الکترولوکس احتمال می دهد که  باید لوله های خروجی را بررسی شود.  ممکن است ایراد از فیلتر دستگاه باشد، آن را نیز چک کنید. ممکن است مشکل از پمپ دستگاه یا برد ماشین ظرفشویی باشد. برای بررسی این مشکل با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما با این مشکل مواجه شده است، ممکن است بر روی برنامه های quick و prewash تنظیم شده باشد، در این برنامه هاظروف خشک نمی شوند. ممکن است المنت حرارتی و یا ترموستات ایراد داشته باشد، باری بررسی مشکل شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما با مشکل عدم تخلیه آب مواجه شده است، برای رفع این مشکل ابتدا باید لوله های خروجی را بررسی کنید. ممکن است ایراد از فیلتر دستگاه باشد، آن را نیز چک کنید. ممکن است مشکل از پمپ دستگاه یا برد ماشین ظرفشویی باشد. برای بررسی این مشکل با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ روشن نشدن ماشین در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر ماشین ظرفشویی شما روشن نمی شود، برای رفع این مشکل، ابتدا پریزهای برق را با فازمتر بررسی کنید و از وصل بودن جریان برق اطمینان حاصل کنید. ممکن است ایراد از سوئیچ قفل درب یا سوئیچ درب باشد و درب به خوبی بسته نشده باشد، اگر درب ماشین ظرفشویی بطور کامل بسته نشده باشد، ماشین شروع به کار نخواهد کرد.

اگر مشکل حل نشد، با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیرات الکترولوکس در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ آب ریزی ماشین در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر حین فرایند شستشوی ظرفها در ماشین ظرفشویی متوجه شدید که ماشین آب ریزی دارد، ممکن است لوله خروجی ماشین ظرفشویی الکترولوکس از داخل لوله فاضلاب خارج شده باشد، برای رفع این مشکل ابتدا اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید، اگر مشکل رفع نشد با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در تعمیر الکترولوکس در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ بوی بد ماشین ظرفشویی در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر پس ازشستن ظروف توسط دستگاه، متوجه بوی بدی از ماشین ظرفشویی شدید، ممکن است موقع گذاشتن ظروف در دستگاه، چربی و باقیمانده غذا را از روی ظروف پاک نکرده باشید و همین امر باعث بوی بد ماشین شده. برای رفع این مشکل، ما در تعمیر الکترولوکس توصیه می کنیم اجازه دهید یک بار ماشین ظرفشویی بدون ظرف با محلول جوش شیرین و سرکه، عمل شستشوی کامل را انجام دهد.

✔ وجود نشتی آب در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر ماشین ظرفشویی شما دچار نشت آب شده است، تیم تعمیرات الکترولوکس این امکان را می دهد که: ممکن است ایراد از پمپ تخلیه باشد، ممکن است واشر درب دستگاه دچار مشکل شده باشد. ممکن است بازوهای اسپری کننده، شناور و کلید شناور و … دچار ایراد شده باشد، برای بررسی این موارد شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی

اگر درب ماشین ظرفشویی قفل نمی شود، ممکن است قفل درب پوسیده باشد که نیاز به تعویض دارد، ممکن است دستگاه مشکل الکترونیکی داشته باشد. برای بررسی این موارد شما می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ پر نشدن ماشن ظرفشویی از آب در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر دستگاه شما از اب پر نمی شود، ممکن است شیر آب مسدود شده باشد و یا بر روی آن سنگ آهک وجود داشته باشد. برای رفع این مشکل شیر آب را تمیز کنید. ممکن است فشار آب ورودی کم باشد، ممکن است فیلتر در شیلنگ ورودی آب مسدود شده و یا آسیب دیده باشد.

✔ حل نشدن مواد شوینده در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر مواد شوینده در ماشین ظرفشویی حل نمی شود ممکن است به دلیل فاسد شدن آن مواد باشد، تاریخ انقضای محصول را بررسی کنید و یا ممکن است دیسپنسر به درستی کار نکند.

✔ وجود لکه روی ظروف بعد از شستشو در ظرفشویی الکترولوکس

اگر بر روی ظروف لکه وجود دارد، این مشکل ربطی به دستگاه ندارد و عموما به دلیل کیفیت آب می باشد. یعنی آب سرشار از مواد معدنی میکروسکوپی مانند کلسیم و منیزیم باشد با گرم شدن آب، رسوب کرده و بر روی سایر سطوح قرار می گیرند. برای رفع این مشکل، تعمیرات الکترولوکس توصیه می کند که از مواد شوینده دارای مواد افزودنی استفاده کنید.

✔ سر و صدای بسیار زیاد در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر دستگاه شما دچار سر و صدای زیادی شده است،  ممکن است بازوی شستشوی خمیده ایجاد سر و صدای زیاد کرده باشد. ممکن است مهر و موم های قدیمی و حلقه های بلبرینگ نیاز به تعویض داشته باشند. برای بررسی این موارد شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ داغ شدن ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر دستگاه بیش از حد داغ می شود، ممکن است مدل دستگاه قدیمی باشد و یا از دستگاه بیش از حد استفاده کرده باشید، اگر چنین مواردی نیست، با ما در نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ خاموش شدن خودبخود ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر دستگاه خودبخود خاموش می شود ممکن است به دلیل نشتی پمپ آب، بسته بودن شیرهای ورودی آب و یا معیوب بودن قطعات الکترونیکی باشد. برای بررسی این موارد شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

✔ سرد و گرم شدن خود به خود آب در ماشین ظرفشویی الکترولوکس

اگر در ماشین ظرفشویی شما آب خود بخود سرد و گرم می شود، ممکن است به دلیل نوسان فشار آب، خرابی پمپ آب و یا ایراد در سنسور آب گرم باشد. برای بررسی این موارد شما می توانید با ما در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس 02179134 تماس بگیرید، تا تکنسین های مجرب تعمیرات الکترولوکس در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شما را انجام دهند.

معرفی قطعات ماشین ظرفشویی الکترولوکسElectrolux

قطعات ماشین ظرفشویی الکترولوکس شامل برد اصلی ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، برد دیسپلی ماشین ظرفشویی الکترولوکس ، دکمه پاور ، سیم کشی ، جای قرص و مایع جلا ، جای سنگ نمک ، آکواستاپ ماشین ظرفشویی الکترولوکس، شیر برقی ماشین ظرفشویی الکترولوکس، موتور ماشین ظرفشویی الکترولوکس، هیتر ، پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی الکترولوکس، خرطومی ، موتور ماشین ظرفشویی الکترولوکس، خرطومی سنگ نمک ، هیدروستات ماشین ظرفشویی الکترولوکس و ترابیستور می باشد. برای تهیه ی هر کدام از این قطعات از نمایندگی محلتان در تعمیرات الکترولوکس اقدام کنید.

نکات مهم برای نگهداری و افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux

✔ قبل از قرار دادن ظروف در ماشین ظرفشویی الکترولوکس، حتما باقی مانده های چربی و مواد غذایی موجود روی ظروف را پاک کنید .و این توصیه ها را از تعمیر الکترولوکس جدی بگیرید:

✔ از مواد شوینده استاندارد و مناسب ظرفشویی الکترولوکس استفاده نمایید.

✔ از مواد شوینده به اندازه کافی استفاده کنید، هرگز مخزن را بیش از حد پر نکنید.

✔ ظروف را درجهت آب فشان های دستگاه قراردهید برای مثال بهتر است دهانه لیوان ها به سمت پایین باشد .

✔ ظروف را به اندازه در ماشین ظرفشویی الکترولوکس بچینید.

حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنید و بر اساس پیشنهادات شرکت تولید کننده ماشین ظرفشویی الکترولوکس از دستگاه استفاده کنید.

ارورهای ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس Electrolux

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، ماشین های ظرفشویی به گونه ای تولید می شوند که برخی ارورها به صورت خودکار روی صفحه نمایش دستگاه به نمایش درمی آید و برخی دیگر در دستگاه ذخیره می شود که توسط تکنسین حرفه ای در تعمیرات الکترولوکس عیب یابی می شود.

✔ ارور یا خطا Er-01 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-01 نشان دهنده نشت آب می باشد و برای رفع آن باید ابتدا برق ماشین ظرفشویی را خاموش کنید و همه شیلنگ ها، پمپ ها و وان را بررسی کنید.

✔ ارور یا خطا Er-02 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-02 زمانی ظاهر می شود که یا سنسور ترمیستور شکسته باشد و یا سیم های ترموستات قطع شده باشد. برای رفع این ارور می بایست برق ماشین ظرفشویی را خاموش کنید و سیم برق را برای مدار سنسور ترمیستور بررسی کنید. اگر سیم کشی مشکلی نداشت، احتمالا حسگر ترمیستور خراب شده است و باید توسط تیم تعمیر الکترولوکس تعویض شود.

✔ ارور یا خطا Er-03 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

ارور  Er-03زمانی ظاهر می شود که موتور دیگ شستشو آسیب دیده باشد، برای رفع این ارور ابتدا باید برق ماشین ظرفشویی خاموش کنید و سپس سیم را برای موتور شستشو بررسی کنید. اگر مشکلی وجود نداشته باشد، در پمپ را بررسی کنید که آیا انسداد دارد یا خیر. اگر پمپ و سیم کشی مشکلی ندارد، باید موتور دیگ شستشو را با تهیه ازنمایندگی تعمیرات الکترولوکس تعویض کنید.

✔ ارور یا خطا Er-04 یا Er-05 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-04 بدلیل شکستگی فن خروجی بالای ماشین ظرفشویی الکترولوکس می باشد. برای رفع این ارور باید ابتدا برق ماشین ظرفشویی را خاموش و سپس سیم برق را برای فن خروجی بالا بررسی کنید. اگر مشکلی وجود ندارد، باید فن توسط نمایندگان ما در تعمیر الکترولوکس تعویض شود.

✔ ارور یا خطا Er-06 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-06 زمانی ایجاد می شود که فن پایینی ماشین ظرفشویی شکسته باشد. برای رفع این خطا فن کف ظرفشویی را بررسی کنید. می توانید از مشاوران ما در تعمیر الکترولوکس راهنمایی بگیرید.

✔ ارور یا خطا Er-07  یا Er-11 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-07 زمانی ظاهر می شود که خرابی دریچه تخلیه رخ داده باشد. برای رفع این خطا ابتدا برق ماشین ظرفشویی را خاموش کنید و سپس سیم کشی شیر تخلیه را بررسی کنید.

✔ ارور یا خطا Er-08 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس

ارور  Er-08زمانی ظاهر می شود که کنترل رابط کاربری شکسته شود،  برای رفع این خطا سوئیچ رابط کاربری را تعویض کنید.

✔ ارور یا خطا Er-09 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-09 زمانی ظاهر می شود که ارتباط بین کنترل رابط کاربری و کنترل برد الکترونیکی شکسته باشد،  برای رفع این مشکل برق ماشین ظرفشویی را خاموش کنید و اتصالات سیم شل بین کنترل رابط کاربر و کنترل الکترونیکی را بررسی کنید. در صورت لزوم از تکنسین‌های تعمیرات الکترولوکس کمک بگیرید.

✔ ارور یا خطا Er-010 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-010 زمانی ظاهر می شود که رله برد الکترونیکی آسیب دیده باشد، برای رفع این ارور برد الکتریکی باید توسط تکنسین‌های تعمیر الکترولوکس تعویض شود.

✔ ارور یا خطا Er-012 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-012 زمانی ظاهر می شود که موقعیت دریچه تخلیه دچار مشکل شده باشد. برای رفع این ارور، باید سیم کشی و کنترل کننده الکترونیکی را بررسی کنید.

✔ ارور یا خطا Er-013 ماشین ظرفشویی الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس

ارور Er-013 زمانی ظاهر می شود که برد الکتریکی ماشین ظرفشویی الکترولوکس دچار آسیب شده باشد، احتمالا برد الکترونیکی دستگاه دچار نقص داخلی است. برای رفع این خطا باید مقدار مقاومت برد الکترونیکی را به وسیله اهم متر اندازه بگیرید و در صورت خرابی قطعه را تعویض کنید.

دلایل عمده مشتریان جهت تماس با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux

روشن نشدن ماشین ظرفشویی و یا صفحه نمایش

جلو نرفتن برنامه تنظیم شده و گیر کردن در یکی از مراحل

تخلیه نکردن آب پس از شستشو

تمیز نشستن ظرف ها

معیوب بودن و یا عمل نکردن صحیح تایمر ماشین ظرفشویی

بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی

آبریزش از جلوی درب و خراب بودن لاستیک دور درب

 باز نشدن درب ماشین ظرفشویی

آبریزش آب از زیر ماشین ظرفشویی

عدم ورود آب به ظرفشویی

گرم نشدن آب به مقدار لازم

مشاهده پیغام خطا و یا ارور دادن

شعبات نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی رسمی تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.