نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه‌ساز الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

021-79134

 ✔ استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه‌ساز الکترولوکس

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس Electrolux

 ✔ استـفاده از قطعــات اورجینــال

✔ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی

✔ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه‌ساز الکترولوکس Electrolux

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

30سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس و قهوه‌ساز الکترولوکس، دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر الکترولوکس و تعمیر لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در ایران است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

خدمات پس از فروش

استفاده از خدمات پس از فروش در نمایندگی مجاز تعمیر الکترولوکس، با استفاده از دستورالعمل‌های عملیاتی دقیق تا توصیه‌های تخصصی تعمیر و نگهداری قهوه‌ساز الکترولوکس Electrolux، صورت می‌گیرد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

ضمانت 6 ماهه

در نمایندگی رسمی تعمیر الکترولوکس تمامی تعمیرات قهوه‌ساز الکترولوکس دارای ضمانت شش‌ماهه برای خدمات پس از تعمیر الکترولوکس می‌باشد.
این تضمین، ارائه خدمات مطلوب‌ و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

صرفه جویی در زمان

در صورت تماس نمایندگی رسمی تعمیرات الکترولوکس، و یا ثبت سفارش آنلاین در وب‌سایت رسمی خدمات الکترولوکس، تکنسین‌های مجرب برای شما اعزام می‌شود، تا قهوه‌ساز الکترولوکس Electrolux  شما ابتدا عیب‌یابی، و سپس نسبت به تعمیر دستگاه معیوب، اقدام شود.

تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

شعبات متعدد الکترولوکس سرویس

شعبات و نمایندگی‌های اصلی و رسمی ما در سراسر کشور آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.
کافیست با شماره 02179134 در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
تعمیرکاران مجاز الکترولوکس سرویس و قهوه‌ساز الکترولوکس Electrolux بصورت 24 ساعته در شبانه‌روز از سراسر کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس

تکنسین‌های حرفه‌ای در الکترولوکس سرویس

در نمایندگی رسمی تعمیر الکترولوکس Electrolux از بهترین تکنسین‌های مجرب‌ و دوره‌دیده در شرکت اصلی خدمات و تعمیر الکترولوکس استفاده می‌کند و با دستورالمعل‌های اصولی، نه‌تنها به صورت حرفه‌ای تعمیر می‌کنند، بلکه دانش تخصصی خود را نیز در دسترس قرار می‌دهند.

آیا به دنبال نزدیک‌ترین شعب نمایندگی تعمیر الکترولوکس و تعمیرگاه‌های مجاز لوازم خانگی الکترولوکس Electrolux در نزدیکترین موقعیت مکانی به شما هستید، با شماره سراسری 02179134 تماس حاصل کنید.
<< لیست نمایندگی تعمیرات الکترولوکس در تهران و حومه >>

تعمیر لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر قهوه‌ساز الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر یخچال الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس ELECTROLUX

تعمیر ماکروفر  الکترولوکس ELECTROLUX

تاریخچه برند الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکس Electrolux همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:آرتور مارتین-Arthur Martin آاگ-AEG Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی- الکترو هلیوس- Elektro Helios فاگور-Faure شرکت انگلیسی Parkinson cowanو …

تعمیرگاه های مجاز تعمیر قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر قهوه‌ساز برند الکترولوکس Electrolux هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی های مجاز تعمیرات قهوه‌ساز الکترولوکس در تهران ابتدا به درستی آموزش دیده اند و در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه‌ساز الکترولوکس Electrolux اکنون مشغول به فعالیت می باشند. تعمیر الکترولوکس، با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات قهوه‌ساز الکترولوکس در تهران و سراسر کشور تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیر الکترولوکس قابل اهمیت است. در مدت 6 ماه گارانتی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux شما هیچگونه هزینه ای به تعمیر الکترولوکس پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی رسمی تعمیر قهوه ساز الکترولوکس می باشد. بنابراین اگر برای تعمیر قهوه ساز الکترولوکس Electrolux نمایندگی فعال معتبر  02179134 نیاز دارید، تعمیرات الکترولوکس، بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم

تمیز کردن قهوه ساز الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

همانطور که می دانیم یکی از راههای مراقبت از لوازم خانگی تمیز کردن آن می باشد. در مورد قهوه ساز الکترولوکس Electrolux نیز به همین شکل است که هرچه بیشتر ما به تمیزی قهوه ساز اهمیت بدهیم، مسلما عمر مفیدی بیشتری خواهد داشت. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چند وقت یکبار لازم است قهوه ساز را تمیز کنیم؟ و یا به چه شکلی قهوه ساز را تمیز کنم و از چه موادی استفاده کنیم؟

تعمیرات الکترولوکس، در ذیل به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهد داد:

چگونه قهوه ساز الکترولوکس را تمیز کنم؟

چند وقت یک بار قهوه ساز الکترولوکس را تمیز کنم؟

برای تمیز کردن قهوه ساز الکترولوکس از چه موادی استفاده کنم؟

برای تمیز کردن قهوه ساز الکترولوکس Electrolux   ابتدا سینی زیر قهوه ساز وپارچ شیر آن را بشویید . حتما می دانید که پارچ شیر بعد از هربار استفاده باید شسته شود، چون محل رشد باکتری ها می باشد. اما شستششوی داخل قهوه ساز الکترولوکس Electrolux   و اسپرسوساز الکترولوکس Electrolux باید ماهی یکبار انجام شود . مرحله جرم زدایی قهوه ساز الکترولوکس Electrolux و اسپروساز الکترولوکس Electrolux که به آن دیسکیل گفته می شود ( discale) باید به صورت تخصصی و با مواد شوینده مخصوص انجام شود. این مواد به صورت مایع و قرص در بازار موجود می باشد. قطعات خارجی قهوه ‌ساز الکترولوکس  Electrolux و اسپرسوساز الکترولوکس Electrolux را طبق دستوری که در دفترچه راهنمای محصول نوشته شده است در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا با مایع ظرفشویی و ابر بشویید. حتما به این نکته توجه کنید که موادی که برای شستشوی داخل دستگاه استفاده می کنید باید طبق استاندارد باشند . در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تعمیرات الکترولوکس تماس بگیرید.

می توانید از مخلوط سرکه و آب که یکی از بهترین مواد برای تمیزکردن وسایل برقی آشپزخانه به ویژه قهوه ساز و اسپرسو ساز می باشد، استفاده کنید. نسبت مناسب برای این محلول دوبه یک، آب به سرکه، است. البته اگر قهوه ساز کثیف باشد می‌ توانید نسبت آب را به سرکه راتغییر دهید و مقدار سرکه را بیشتر بریزید .

روش تمیزکردن قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

برای تمیز کردن قهوه ساز الکترولوکس Electrolux ابتدا اگر قهوه در داخل قهوه ساز باقیمانده، را خارج کنید، مخلوط آب و سرکه را در مخزن آب قهوه ساز بریزید، قهوه ‌ساز را روشن کنید. وقتی فرآیند دم کردن تمام شد دستگاه را خاموش کنید و 20 دقیقه منتظر بمانید تا ترکیب آب و سرکه در دستگاه بماند . پس از پایان بیست دقیقه دو مرتبه دیگر قهوه ساز را تنها با آب خالی روشن کنید تا بوی موادی که با آن شستشو داده‌اید از بین برود. بین هر بار روشن کردن قهوه‌ ساز با آب خالی، باید بین پانزده تا بیست دقیقه زمان بگذارید.

تعمیرات الکترولوکس توصیه می کند که هر دستگاهی، روش خاص خود را برای شستشو دارد، پس قبل از انجام شستش، دفترچه ‌ی راهنمای آنها را بخوانید. قهوه‌ سازهای پیشرفته‌ که با ریختن دانه‌ ی قهوه در مخزن قهوه ساز الکترولوکس Electrolux ، بعد از فرآیند حرارت دادن آن و آسیاب کردن، یک فنجان قهوه به شما تحویل می‌دهند، برنامه ‌های کاملی برای جرم زدایی، شستشو و آبکشی خود دارند.

معرفی قطعات قهوه ساز الکترولوکس در نمایندگی رسمی تعمیر قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

✔ صفحه نمایشگر قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

صفحه نمایش یا دیسپلی قهوه ساز الکترولوکس Electrolux برای نشان دادن اطلاعات مربوط به انتخاب نوع قهوه، تعداد قهوه و زمان دیسکیل قهوه ساز و ارورهای مربط به خرابی قهوه ساز کاربرد دارد.

✔ نازل خروجی قهوه یا دیسپنر الکترولوکس Electrolux

بعد از تکمیل فرآیند قهوه، قهوه از طریق نازل خروجی، خارج می شود.

✔ کلید فرمان قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

کلید های فرمان یا ولوم قهوه ساز الکترولوکس Electrolux برای انتخاب نوع قهوه و اجرای دیگر فرمان ها توسط کاربر بر روی پنل اصلی دستگاه قرار گرفته اند. برای تنظیم این کلیدها، از نمایندگان ما در تعمیرات الکترولوکس کمک بگیرید.

✔ مخزن شیر اسپرسوساز و قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

در مدل هایی از قهوه ساز و اسپرسوساز الکترولوکس Electrolux که در آن از شیر برای تولید انواع کاپوچینو و موکا و … استفاده می شود، مخزن شیر به عنوان نگه دارنده شیر بر روی قهوه ساز تعبیه شده است تا شیر از داخل مخزن توسط پمپ کشیده شده و برای تولید این نوشیدنی ها استفاده شود.

✔ مخزن آب قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

مخزن آب قهوه ساز الکترولوکس Electrolux ، به عنوان منبع آب مورد نیاز جهت تهیه اسپرسو و قهوه استفاده می گردد، مخزن آب قهوه ساز باید همیشه تمیز باشد.معمولا در مخزن آب، میکروسوئیچی طراحی شده است که مقدار و میزان آب داخل آن را اندازه گیری می کند و در صورت کم بودن ارور می دهد. در صورت بروز ارور، از تکنسین های ما در تعمیر الکترولوکس، کمک بگیرید.

✔ میکروسوئیچ قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

میکروسوئیچ ها قطعات الکترومکانیکی می شوند که به صورت مکانیکی فعال می شوند و در صورت فعال شدن، جریان برق را به قطعات مختلف خواهند رساند. در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux تعدادی میکروسوئیچ برای چک کردن قطعات تعبیه شده است.

✔ برد اصلی قهوه ساز و اسپرسوساز الکترولوکس Electrolux

برد اصلی قهوه ساز وظیفه چک کردن عملکرد تمامی قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی دستگاه را بر عهده دارد، اگر قطعه ای به درستی کار نکند، برد اصلی آن قطعه معیوب را شناسایی کرده و با ارور اعلام می کند. برای رفع ارور رخ داده، حتما با ما در تعمیرات الکترولوکس تماس بگیرید.

✔ پمپ آب قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

پمپ آب قهوه ساز برای مکیدن آب از مخزن و پمپاژ آب و بخار داغ به قسمت های مختلف استفاده می گردد.

✔ شیر برقی قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

شیر برقی اسپرسوساز و قهوه ساز الکترولوکس Electrolux به صورت الکترومکانیکی عمل می کند یعنی در واقع با دریافت سیگنال الکتریکی، مسیر آب را به صورت مکانیکی باز و آب را به قسمت های مختلف قهوه ساز می رساند.

فلومتر قهوه ساز الکترولوکس Electrolux میزان و مقدار آب ورودی توسط فلومتر سنجیده می شود تا میزان آب ورودی کم یا زیاد نباشد.

✔ المنت اسپرسو ساز الکترولوکس Electrolux

المنت قهوه سازیا هیتر برای داغ کردن سریع آب و شیر در قهوه ساز به کار می رود.

✔ گریندر یا آسیاب قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

آسیاب یا گریندر برای آسیاب دانه های قهوه به کار رفته و معمولا با توجه به نوع قهوه و غلظت قهوه درخواستی میزان آسیاب کردن قابل تنظیم می باشد. برای تنظیمات اولیه در روز های اول خرید، از مشاوران ما در تعمیرات الکترولوکس کمک بگیرید.

✔ موتور یا درایو قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

موتور یا درایو قهوه ساز باعث حرکت دم کن قهوه ساز بوده و دم کن را در موقعیت مناسب نگه میدارد.

✔ دم کن قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

دم کن قهوه ساز الکترولوکس Electrolux مجموعه ای از قطعات می باشند که قهوه پودر شده در آن با آب داغ ترکیب و پس از دم کشیدن از طریق نازل های قهوه از قهوه ساز خارج خواهد شد.

مشکلات متداول قهوه ساز الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

قهوه سازهای برند الکترولوکس  Electrolux از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، اما به هرحال ممکن است با مشکلاتی مواجه شود. تعمیر الکترولوکس در ذیل به برخی مشکلاتی که ممکن است برای قهوه ساز شما ایجاد شود همراه با راهکارهای آن پرداخته است. اگر مشکل قهوه ساز شما با راهکارهای ارئه شده حل نشد، می توانید با ما در نمایندگی رسمی تعمیر قهوه ساز الکترولوکس  02179134  تماس بگیرید تا قهوه ساز شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس، تعمیر شود.

✔ گرم نشدن آب در دستگاه قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

گرم نشدن آب یکی از مشکلات متعددی می باشد که برای قهوه ساز اتفاق می افتد، برای رفع این مشکل ابتدا باید تنظیمات را مجدد بررسی نمایید و اگر مشکل برطرف نشد، احتمالا المنت حرارتی دچار مشکل شده است. تنظیم المنت را با تماس با تعمیرات الکترولوکس برطرف کنید.

✔ خارج نشدن شیر یا کف شیر از قهوه ساز الکترولوکس  Electrolux  

خارج نشدن شیر یا کف شیر از دیگر مشکلاتی است که در قهوه سازها وجود دارد، این مشکل ممکن است با خرابی نازل خروجی مرتبط باشد، برای رفع این مشکل  شما می توانید با ما در نمایندگی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس  02179134 تماس بگیرید تا قهوه ساز شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس، تعمیر شود.

✔ کار نکردن موتور یا گیر بکس قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

کار نکرد موتور در قهوه ساز ممکن است مشکل حرکت نکردن قسمت دم کن یا هدر دستگاه را ایجاد کند. برای رفع این مشکل شما می توانید با ما در نمایندگی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس  02179134  تماس بگیرید تا قهوه ساز شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس، تعمیر شود.

✔ تلخ بودن بیش از حد قهوه آماده شده در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

تلخ بودن بیش از حد قهوه از دیگر مشکلات رایج می باشد. اگر شما نیز با این مشکل مواجه شدید لازم است بدانید که  این مشکل در بسیاری از اوقات به استفاده بیش از حد شما از قهوه برمی گردد. اگر این چنین نیست ممکن است مشکل به دلیل وجود رسوب در دستگاه باشد، که برای جرم گیری قهوه ساز با مواد شوینده باید اقدام کنید. برای جرم گیری و رسوب زدایی، می توانید با تماس با نمایندگی شعبه خودتان در تعمیرات الکترولوکس، تماس بگیرید.

✔ جوشیدن قهوه در زمان آماده سازی در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

جوشیدن قهوه از دیگر مشکلات رایج می باشد، این مشکل ممکن است به دلیل تنظیم نبودن و یا خرابی ترموستات باشد، اگر با تنظیمات ترموستات مشکل برطرف نشود، باید برای تعمیر و یا تعویض آن از طرف تعمیر الکترولوکس اقدام کنید. دلیل دیگری که ممکن است وجود داشته باشد خمیدگی یا گرفتگی سوپاپ قهوه ساز است که می بایست بررسی شود.

✔ روشن نشدن قهوه ساز در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر قهوه ساز شما روشن نمی شود، ابتدا پریز برق و برق ساختمان را بررسی کنید، ممکن است مشکل از خرابی دکمه روشن و خاموش باشد، برای رفع این مشکل  شما می توانید با ما در نمایندگی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس 02179134  تماس بگیرید تا قهوه ساز شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیر الکترولوکس، تعمیر شود.

✔ رقیق بودن قهوه در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر قهوه ای که آماده کرد اید رقیق می باشد، احتمالا از آب گرم استفاده کرده اید، برای جلوگیری از رقیق شدن قهوه لازم است که از آب سرد برای تهیه قهوه استفاده کنید.

✔ خارج شدن قهوه به آرامی در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر قهوه خیلی آرام از نازل خرج می شود، ممکن است به دلیل آسیاب کردن بیش از حد قهوه باشد،  برای رفع این مشکل تنظیمات آسیاب را تغییر دهید. تغییر تنظیمات را از طریق  راهنمایی های تکنسین‌های ما در تعمیرات الکترولوکس می توانید انجام دهید.

✔ خارج شدن خیلی سریع قهوه از دیسپنسر در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر با این مشکل مواجه شدید احتمالا قهوه ساز، قهوه را به خوبی آسیاب نکرده است. برای رفع این مشکل باید تنظیمات آسیاب را تغییر دهید.

✔ خارج نشدن قهوه از دیسپنسر در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر قهوه از دیسپنسر خارج نمی شود ممکن است دلیل این مشکل مسدود شدن مجرای نازل و دیسپنسر باشد، که برای رفع این مشکل باید جرم گیری قهوه ساز را انجام دهید. برای جرم گیری قهوه سازتان از نمایندگان ما در تعمیر الکترولوکس کمک بگیرید.

✔ خارج شدن آب به جای قهوه در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر از قهوه ساز بجای قهوه فقط آب از نازل خارج می شود، ممکن است به دلیل مسدود شدن مخزن و قیف قهوه ساز باشد، برای رفع این مشکل، آن را با یک قاشق چوبی یا پلاستیکی تمیز کنید.

خطا های قهوه ساز الکترولوکس در نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

با پیشرفت تکنولوژی، تولیدکنندگان لوازم خانگی، لوازم خانگی را به شکلی طراحی می کنند که برخی از خطاهایی که در لوازم خانگی بوجود می آید، توسط دستگاه اعلام شود ( بر روی نمایشگر دستگاه ظاهر شود.) و برخی دیگر در دستگاه سیو می شود تا توسط تکنسین مجرب نمایندگی تعمیر الکترولوکس، دستگاه عیب یابی و تعمیر شود. در ذیل به ارورهای قهوه ساز الکترولوکس و راهکارهایی برای رفع آن خطا خواهیم پرداخت، اگر با راهکارهای ارائه شده مشکل رفع نشد، شما می توانید با ما در نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز الکترولوکس  02179134  تماس بگیرید تا قهوه ساز شما در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیرات الکترولوکس، تعمیر شود.

✔ ارور یا خطا FILL TANK  در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

این ارور زمانی بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود که مخزن آب قهوه ساز خالی باشد و یا به درستی سرجایش قرار نگرفته باشد. اگر این موارد را بررسی کردید و مشکل حل نشد ممکن است ایراد از میکروسوئیچ با برد قهوه ساز الکترولوکس باشد.

✔ ارور یا خطا GROUND TOO FINE ADJUST MILL AND PRESS OK در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، نشان دهنده این است که قهوه ساز، قهوه را بیش از حد آسیاب کرده است و به همین علت قهوه به آرامی از نازل اسپرسوساز خارج می شود. ممکن است مجرای آب قهوه ساز نیز هوا گرفته باشد و یا اینکه فیلتر دم کن به درستی سرجای خود قرار نگرفته است. برای رفع این ارور تنظیم آسیاب را عوض کنید و اگر فیلتر سر جای خود قرار نگرفته است، فیلتر را سرجای خود قرار دهید.

✔ ارور یا خطا GROUND TOO FINE ADJUST MILL AND PRESS OK THEN FILL TANK در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، به این معناست که مخزن آب قهوه ساز از محل خود خارج شده و یا مسیر آب در قهوه ساز مسدود شده است.

✔ ارور یا خطا EMPTY WASTE COFFEE CONTAINER در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، یعنی تفاله قهوه زیادی داخل سینی جمع شده و باید خالی شود.

✔ ارور یا خطا INSERT WASTE COFFEE CONTAINER در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، به این معناست که مخزن تفاله قهوه ساز به درستی سر جای خود قرار نگرفته است. برای رفع این ارور مخزن تفاله قهوه  را به درستی در جای خود قرار دهید.

✔ ارور یا خطا PLEASE DESCALE در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، به این معناست که باید دستگاه را چرم گیری و یا دیسکیل کنید که این کار توسط قرص جرم گیر یا مایع رسوب زدای قهوه ساز موجود در بازار امکان پذیر است.

✔ ارور یا خطا LESS COFFEE در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، نشان دهنده این است که مقدار قهوه استفاده شده در تهیه قهوه زیاد است.

✔ ارور یا خطا FILL BEAN CONTAINER در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، نشانگر خالی بودن مخزن قهوه ساز از قهوه می باشد.  

✔ ارور یا خطا INSERT BREWING UNIT در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، نشانگر این است که هد یا دم کن قهوه ساز در جای خود قرار نگرفته است.

✔ ارور یا خطا GENERAL ALARM در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، نشان دهنده این است که داخل قهوه ساز خیلی کثیف می باشد.

✔ ارور یا خطا The coffee is not hot در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، نشانگر این است که قهوه خارج شده از نازل گرم نمی باشد.

✔ ارور یا خطا The coffee is not creamy enough  در قهوه ساز الکترولوکس Electrolux

اگر این ارور بر روی نمایشگر قهوه ساز ظاهر می شود، نشان دهنده کرم دار نبودن قهوه خروجی از قهوه ساز می باشد که به دلیل زیاد آسیاب شدن قهوه و یا مرغوب نبودن قهوه این اتفاق رخ داده است.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.

شعبات نمایندگی های رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز الکترولوکس Electrolux در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.