درباره نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس ELECTROLUX

نمایندگی تعمیر الکترولوکس ELECTROLUX
الکترولوکس یک شرکت چند ملیتی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که هسته مرکزی این شرکت در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر استکهلم سوئد بنا نهاده شد. شرکت الکترولوکس با خریداری بیش از ۵۰ برند در بیش از ۱۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف اروپایی، آمریکایی، استرالیا و آسیا عنوان دومین تولید کننده لوازم خانگی را بعد از شرکت ویرپول Whirlpool قرار داده است. الکترولوکسELECTROLUX همواره به عنوان یکی از شرکت های نوآور و مخترع در زمینه لوازم خانگی فعالیت داشته و میتوان از این شرکت به عنوان مخترع جاروبرقی و یخچال نام برد. از شرکتها و برندهای مهمی که زیر مجموعه الکترولوکس می باشند و الکترولوکس با خرید آنها تبدیل به دومین تولید کننده لوازم خانگی شده:
آرتور مارتین-Arthur Martin
Atlas شرکت لوازم خانگی دانمارکی
الکترو هلیوس- Elektro Helios
فاگور-Faure
شرکت انگلیسی Parkinson cowan
شرکت ایتالیایی رکس REX ELECTROLUX
شرکت ایتالیایی زانوسی ZANNUSSI
شرکتهای استرالیایی زیرمجموعه الکترولوکس:
برند استرالیایی DishLex
برند استرالیایی کلوینانور Kelvinator
برند استرالیایی Westinghouse
برندهای آمریکایی زیر مجموعه الکترولوکس-electrolux:
برند مشهور فریجیدر Frigidaire
برند فیلکو-Philco
برند فیلیپس-Philips
برند گیبسون-Gibson
برند آمریکایی وایت وستینگهاوس-White Westinghouse
برند آسیایی King
برند آفریقایی Olympic Group و برندها و شرکتهای دیگر…

برند الکترو لوکس ELECTROLUX در رده برترین لوازم برقی آشپزخانه قرار دارد. شما با خرید هریک از لوازم خانگی الکترولوکس ELECTROLUX از قبیل لباسشویی الکترو لوکس ELECTROLUX ، ظرفشویی الکترولوکس ELECTROLUX ، قهوه ساز الکترو لوکس ELECTROLUX ، قهوه ساز توکار الکترولوکس ELECTROLUX ، فر الکترو لوکس ELECTROLUX ، مایکروفر الکترو لوکس ELECTROLUX ، جارو برقی الکترولوکس ELECTROLUX ، جارو شارژی الکترو لوکس ELECTROLUX ، یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس ELECTROLUX علاوه بر این که برند برتر بازار را خریداری می کنید می توانید از خدمات پس از فروش الکترولوکس ELECTROLUX نیز برخوردار شوید. نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس بهترین گزینه برای ارائه خدمات الکترو لوکس ELECTROLUX به شما عزیزان می باشد، چرا که ما در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس با وسواس کامل تیم مجرب و متخصصی در زمینه تعمیرات الکترو لوکس ELECTROLUX برای شما مشتریان عزیز انتخاب کرده ایم و همچنین برای تمامی تعمیرات لوازم برقی الکترولوکس ELECTROLUX شش ماه ضمانت کتبی درنظر گرفته ایم و از همه مهم تر ما فقط و فقط از محصولات اورجینال برند الکترو لوکس ELECTROLUX استفاده می کنیم.
نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس، تعمیرگاه الکترو لوکسELECTROLUX و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس ELECTROLUX ، در بیست و چهار ساعت شبانه روز، در اسرع وقت با کمترین هزینه، تعمیرات و سرویس لوازم برقی الکترو لوکس ELECTROLUX از جمله ماشین لباسشویی الکترولوکس ELECTROLUX ، ماشین ظرفشویی الکترو لوکس ELECTROLUX ، یخچال فریزر الکترولوکس ELECTROLUX و ساید بای ساید الکترو لوکس ELECTROLUX ، قهوه ساز توکار الکترو لوکس ELECTROLUX ، قهوه ساز الکترولوکس ELECTROLUX ، فر الکترو لوکس ELECTROLUX ، مایکروفرالکترو لوکس ELECTROLUX ، جارو برقی الکترو لوکس ELECTROLUX و جارو شارژی الکترو لوکس ELECTROLUX شما را انجام می دهد. . نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس بعنوان نمایندگی تعمیرات الکترولوکس ELECTROLUX ارائه دهنده خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی الکترو لوکس ELECTROLUX می باشد.

اگر شما یکی از محصولات برند بی نظیر الکترو لوکس ELECTROLUX را خریداری کرده اید و به هر دلیلی دچار نقص فنی شده است و یا نیاز به سرویس دارد، معتبرترین مرکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش الکترولوکس ELECTROLUX 02174932 بدون وقفه و همه روزه در خدمت شماست. هدف تیم مجرب ما به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیرات الکترو لوکس ELECTROLUX ، تنها جلب رضایت شما است. چون همانطور که می دانید اگر خدمات سرویس و تعمیرات لوازم خانگی الکترو لوکس ELECTROLUX خود را به یک تعمیرکار معمولی بسپارید، ممکن است علاوه بر اینکه نتواند وسیله شما را تعمیر کند، آسیب جدی دیگری نیز به وسیله شما بزند، ولی ما برای شما مجرب ترین تعمیرکارهای الکترولوکس ELECTROLUX را انتخاب کرده ایم.

نمایندگی تعمیرات الکترولوکس ELECTROLUX و خدمات پس از فروش الکترولوکس ELECTROLUX در تمامی مناطق تهران برای شما مشتریان عزیز فعال می باشد و در هر ساعتی از شبانه روز که با ما 02174932 تماس بگیرید می توانید از خدمات ما استفاده کنید. منیریه، گمرک، نازی‌آباد، خانی‌آباد، خزانه، کیان‌شهر، بریانک، پیروزی، نیرو هوایی، صفا، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شکوفه، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران، سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، جی، باغ فیض، شهران، ستارخان، صادقیه، گیشا، اکباتان، سردارجنگل، کاشانی، المپیک، آزادی، درکه، تهرانسر، شهرآرا، شهرزیبا، مرزداران، فردوس، اوین، ایوانک، نیاوران، دزاشیب، پاسداران، فرمانیه، ازگل، ارتش، تجریش، زعفرانیه، قیطریه، چیذر، اختیاره، قلهک، ظفر، میرداماد، جردن، نوبنیاد، شریعتی، هفت تیر، یوسف آباد، سهروردی، وزرا، الهیه، گاندی، تهرانپارس، حکیمیه، رسالت، هفت حوض، سراج، دلاوران، شمیران نو، هنگام، نارمک، مجیدیه، بهار، سبلان، دردشت، نظام آباد، علم و صنعت، پیروزی، پلیس، کرمان، مدنی، امام حسین، تهران نو جزء مناطق فعال ما می باشند. شما در هر جایی از تهران که سکونت داشته باشید می توانید از خدمات شرکت ما بهره مند شوید و با خیال راحت از خدمات پس از فروش الکترو لوکس ELECTROLUX استفاده کنید.. پس با ما تماس بگیرید.